Podzemní komplex se stále více rozšiřuje!

V podzemním komplexu se začínají dít velké věci. Hodně lidí se tam seskupuje a tvoří nové obchůdky, krámky, vetešnictví atp. V tomto článku popíšeme krámky, které prozatím v komplexu vznikly, jak se do komplexu můžete dostat, a jak si můžete v komplexu postavit vlastní krámek. Za dnešní den se na komplexu pracovalo opravdu intenzivně a pečlivě.

První rozcestí v podzemním komplexu

Taky že vypadá nyní úplně jinak. Ještě není tak velký, jak bylo slibováno. A to hlavně kvůli tomu, že ještě není vystavěno první patro. Ovšem třetí patro je kompletně dostupné a čeká se jen na výstavbu nových a nových krámků a obchůdků. Na třetím patře můžete narazit například na:

  • Věštírnu u Mártyho vyvěští vám, jaký budete mít dneska den
  • Zastavárnu u Mirka Mirek má u sebe spoustu hovadin, které prodává za zlato. Například gramofonové desky
  • Potraviny a lahůdky u Kedana zatím je v lednicích chlad a světlo, ale již brzy tam najdeme pořádný maso pro pořádný minecrafťáky
  • Obchod u dědečka Šípečka děda je starej a blbej, takže prodává šípy za pár kusů cobblestonu
  • a obchody v uličce špíny najdete tam ty nejnelegálnější obchody v celým Los Kokos :) ovšem ještě nejsou spuštěný, tak se tam nehrňte :)

Všechny obchody neovládám jen já. Vlastníci obchodů jsou různí. Řadí se mezi ně třeba Létající Máslo, Deagledoubleg, rasasak a další Na druhém patře, které je velmi jednoduché, a neměli byste se v něm ztratit se nachází:

  • Restaurace u Másla ještě jsem tam nejedl, takže bez komentáře :D
  • Finanční poradenství eChcanka nejkvalitnější poradenství v celém Los Kokos! :D
  • Pekárna u francouzského hráče fotbalu voní tam francouzský rohlíky. Ale pořád jen voní

V celém areálu podzemního komplexu není nikdy mrtvo. Nacházejí se tam NPC, kteří si s vámi (ne)vstřícně pokecají, když do nich bouchnete.

Jak se do komplexu dostat: Od /spawn u se vydejte po cedulkách až dojdete k velkému vstupu. Nachází se blízko knihovny.

Věnujte pozornost: NPC jsou nějak záhadně buglý, a hodně lidí má problém s boucháním do nich. Musíte se jakoby umístit doprostřed NPC. Prostě do něj vlezte a bouchněte. Reakce se vzápětí objeví v chatu.

Jak nakupovat: A taky další problém jak se v komplexu nakupuje. Trader je ten, co má před jménem [Obchodnik]. K němu přijďte a holýma rukama jej bouchněte. Řekne vám, co a za co prodává. Potom si vyberte co chcete koupit a do ruk si vemte, co obchodník chce. Bouchněte ho itemem a dostanete to, co jste chtěli.

Chcete svůj krámek nebo bydlení? Nezačněte prosím stavět sami! Jsou už předem rezervovaná místa. Zeptejte se prosím mě (Majko) a já vám řeknu jo nebo ne. Pak už je to všechno vaše.

A více, jako vždy, prozradí tato spousta screenshotů! Have fun!

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!