Minecraft Singleplayer Deníky

Když jsem na podzim poprvé spustil Minecraft a poblázněně běhal po lukách a všemu se divil, neuměl jsem skoro nic.
Z video tutoriálů a tipů od kamarádů jsem zjistil jak se co vytvoří a jak vůbec přežít.
To bylo pár dní několikahodinové úžasy nad každou maličkostí, celkově to byl zajímavý trosečníkův příběh, který ale dlouho netrval protože multiplayer je přece úplně jiný zážitek. Po měsících skupinového survivalu jsem si užil spoustu věcí co v singleplayeru prostě možné nebyli, ale na druhou stranu už to nebylo to správné samotářství.

S poslední verzí 1.2 která přidává několik zajímavých novinek a celkově mění hratelnost směrem k lepšímu, singleplayer je stále velice zajímavý. Během pár hernách dnů co jsem si postavil jakousi trpasličí pevnost jsem měl tolik vytípaných obrázků (stačí podržet klávesu F2, obrázky pak hledejte v %appdata%/.minecraft/screenshots) a zážitků, že jsem chtěl o tom někam nějakou zajímavou formou napsat. Sem tam bych mohl napsat o různých tipech jak přežít prvních pár nocí a vyhnout se nepřátelským mobům a později o pokročilejších složitostech. Samozřejmě by to byl hlavně prostor pro vás čtenáře/hráče/autory.

Stačilo by napsat nějakou zábavnou či jinou formou o vašich zážitcích ze hry. Nebo pokud jste zkušení a umíte např zajímavé redstone obvody, tak můžete sepsat či natočit video a podělit se. Nemusíte ani psát články na majncraft, jestli máte vlastní blog nebo jiné stránky, stačí napsat krátký příspěvek s odkazem a popisem. Prostě něco jako styl Kroniky, ale singleplayerový nebo orientovaný na návody.

Podobná možnost je i u Dwarf Fortress na df.majncraft.cz (nebo odkaz úplně nahoře), kde je vše mnohem složitější než v Minecraftu a příběhy z hraní bývají někdy opravdu legendární. Na stránky ale bohužel zatím neměl nikdo čas a tak tam nenajdete ani ukázkový díl deníku, vše je ale v přípravě.

Podle výsledků hlasování vymyslím kategorie a jak by se k denikům přistupovalo.

[poll id=“6″]

Tagged with: , , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!