Můj přítel – obydlí : ThomiSX007

K dalšímu rozhovoru se přihlásil ThomiSX007. Poskytl velmi kvalitní rozhovor, který stojí za to přečíst, no a samozřejmě i jeho dům je obdivuhodný.

 

Ahoj ThomiSX007, tak zkus mi stručně popsat tvůj obrovský dům.

Ahoj Majko, můj dům jsem postavil společně s mým kámošem z reality, se kterým se znám dlouho. Trvalo nám dlouho než jsme si ho takto vypracovali. Dalo nám to mnoho práce, ale to ještě není konečná, stále chceme svůj dům rozšiřovat s zlepšovat v všelijakých fíglech.

Ou, pozoruhodné. Jak asi dlouho vám to trvalo vystavět celej tenhle dům?

Asi 2 týdny, vzpomínám si na doby, kdy jsme začínali, bylo to velmi težké, už jen najít si místo na stavení nebylo nic lehkého. Jen než jsme sehnali tolik dřeva dalo snad 2dny práce, pořád jej chceme rozšiřovat, takže dřeva není nikdy nazbyt. Doufám že nám ho nikdo nezničí nebo nepodpálí. Naštěstí nejde šířit oheň.

Byla pro tebe stavba tvého domu jakkoliv přínosná? Mám namysli, jestli ses např. něco nového naučil, nějaký nový styl staveb, popř. redstone obvody atp.?

Stavba nás naučila mnoho nových věcí, naučil jsem se pracovat s redstony, i když to nebylo nejlehčí, ja dělám obvody, brány a mosty, a můj spoluhráč krychlik staví dům, ale to já také, navzájem se doplňujeme. Pracuje se mi s ním dobře.

Máš ve svém domě nějaké extra věci, se kterými by ses chtěl pochlubit?

Ano, rozhodně máme. Máme například cobblestone generátor, také máme svůj tobogán, a svou tajnou místnost, ve které jsem uchovával všchny cenné věci dokud nešlo LWC. Ale teď už jde, takže je místnost vcelku zbytečná. Uvažujeme, že ji použijeme jako laboratoř na zkoušení obvodů atp.

Když už jsme u těch tajností, jak tedy zabezpečujete váš dům?

Náš dům je natolik zabezpečen, že se tam nikdo nedostane. Máme například brány, které jdou spustit jen z domu, také máme mnoho bridge, přes které se nedá dostat, a když se přes něj přecijen dostane, čeká ho Gate, která jde spustit jen z domu, ale když bych ji zapoměl zavřít, stejně ho čekají dveře, které jdou otevřít také jen z domu. Navíc máme kolem celého domu Protect, takže se to nedá nijak zničit, jsem za to velmi rád :). Rozhodně ještě budeme zlepšovat své zabezpečení, truhly také máme zamklé, takže nikdo nemá šanci :).

No a klasická otázečka na konec – Jak hodně si vážíš svého domu? Přesněji, co bys udělal tomu, který by ti dům zničil?

Na tuto otázku jsem čekal. Ten kdo by se dostal přes všelijaké nástrahy našeho domu, tak ještě nemá vyhráno, vždy na něj budu čekat já :P. Jinak mimochodem máme cedulku “Kdo přijde bez ohlášení, a povolení má kill bez udání důvodu”. Tomu kdo by mi domeček zničil, bych asi neudělal nic, protože bych nevědel kdo to byl, ale kdybych to vědel, rozhodně bych si to sním vyřídil, ani se neptej jak. U mě by skončil. Asi bych mu natrhl koule, zavěsil na háček a hrál s ním ping pong.

Fajn, tak já děkuji za perfektní spolupráci, a doufám, že spolu ještě někdy napíšem nějaký rozhovor ;)

Také děkuji, bylo to fájn. Těším se :)

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!