Používejte Disqus pořádně

Na majncraft.cz se za posledních pár měsíců objevilo spoustu komentářů.
Kupa z nich byla ale šedých hlav, teď už tyto anonymy mají hlavu základního skinu. Ale aby nebyli všichni stejné hlavy, musí se tito lidé přihlásit přes Twitter nebo ješte lépe přes Disqus.
Proto se prosím zaregistrujte se u Disqus a nastavte si avatara a další informace, budou se vám počítat počet příspěvků a počet oblíbených, nebo se přihlašte přes Twitter. Pod jedním účtem pak můžete psát komentáře i na df.majncraft.cz nebo crafthub a další weby s Disqus systémem.

Postup pro registraci na DISQUS
Pokud si otevřete Disqus.com můžete se zaregistrovat přes Sign Up pouze jako moderátor s nějakou stránkou. Ale stačí vám DISQUS Profile to comment a ten můžete používat/zaregistrovat na jakékoliv stránce která používá Disqus ( df.majncraft.cz crafthub.com a další..). Pod článkem stačí napsat komentář a přispět jako.., a v novém okně kliknout na Disqus a pod přihlášením na link Dont have one? Register a new profile – neboli Register a DISQUS Profile to comment. Tam stačí zadat email, přezdívku a heslo a je to.
Když zadáte stejný email jaký ste používali pro komentování jako neznámý host,
příspěvky se vám spojí. Pak už si nastavíte další informace o profilu, avatar, info, kontakt, propojení s twitterem atd.

Dále byli přidány rss z Notchova Blogu,CraftHubu kde se vyskytuje kupa zajímavých věcí a z reedit – minecraft, tam je teprva hromada věcí.

V Xmarks – Minecraft výpisu se dá najít několik dobrých odkazů, několik z nich z obřího Minecraft fóra. Některé jsem přidal do stránek Jak Začít, najdete je hned navrchu, pokročilé průvodce i FAQ pro začátečníky. Dále pár odkazů v Beta Server stránce a pod menu mody přidány Texture Packy.

Pokud víte něčem co by se tu na stránkách mělo objevit,ať už váš blog nebo jakákoliv zajímavost, stačí se registrovat, napsat příspěvek a počkat na schválení. Ti zodpovědní by časem měli možnost publikovat bez svolení.

Tagged with: , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!