Situace v Los Kokos – předběžné hlasování o názoru

Předem upozorňuji – tento článek obsahuje (ať už cenzurované) expresivní výrazy. Celkově je tento článek velmi emotivně a neobjektivně zaměřen, ale věřím že se mnou budou lidi z Majncraftu souhlasit.

Abychom všechno uvedli na pravou míru, protože se šíří různé špatné informace, hlavně díky tomu že v chatu byl bordel, a všichni mluvili páté přes deváté, tento článek pomůže ujasnit aktuální situaci.

V článku bychom vás taky poprosili o hlasování, abychom věděli o vašem názoru.

Takže, jak asi jistě víte – V Los Kokos nějakej mentálně retardovaný bu***ant (nebo jich snad bylo víc?) umístil po celym Los Kokos TNT a odpálil.
Ovšem, zdaleka to není taková sranda jak se zdá. Nemohl to být nějaký kretén, co se připojil, umístil a nechal odpálit. Los kokos je celé pod protectem a právo dostávaj jen ti, co tady chtějí stavět – takže je to někdo z nás.

V haj*lu.

Někdo, kdo se zk***eně přetvařuje, jak se mu tady s náma skvělé staví, ale jediné o co se snaží, je všechno doj*bat.

Nebudeme se tady dohadovat o tom kdo to byl. Jsou nějací svědci, někdo něco viděl nebo slyšel, někdo lže někdo ne. Všichni jsou sv*ně. A když někoho obviníme bude brečet že on to nebyl.

Touhle situací jsme se poučili – lidi jsou zku*vení bu*eranti, takže se musí na server dávat BigBrother, aby taky žádný ko*ot nic neničil, a když už aby byl potrestán – vážně, chování naprostých zakomplexovaných zkundyxicthů.
Hrozně moc bych jim přál, aby k nim domů přišel borec a roz***al jim celou kuchyň a nachcal do vany. Fakt, vážně.

Ale to už se bohužel stalo, a nikdo s tim už nic neudělá. Teď je potřeba něco řešit .
Za tu dobu vznikla spousta návrhů, jak se to dá vyřešit.
Teoreticky můžeme obnovit backup z 8.1.2011, někdy kolem rána. Ale to vůbec není dobrý nápad. Spousta lidí stihla za včerejšek postavit hrozně moc věcí. Nenecháme si prostě vymazat naše stavby jen kvůli zakomplexovanýmu děcku.
Nebo můžeme opravit Los Kokos. Ale to se nikomu nechce. No tedy – většině se nechce. Navíc taky v Los Kokos to poslední dobou hodně lidem laguje.
Můžem si naprdět do židle. Ale to sem vlastně nepatří.
Můžeme udělat nový město, tam přesunout spawn a začít odtama. Ale ježíši – hrajeme si na nějakej ultraslavnej velkej server? Upřímně, řekněte si sami pro sebe – kolik je průměrně na serveru aktivních lidí? Co tam fakt nechoděj AFKařit? Takovejch 8-10? Tak nějak. A Těhle deset lidí chcete dělit do dalších měst? Někdo bude chtít zůstat v LK, protože tam má prostě svůj barák a všecko. Další půjdou udělat nový město. Čtvrtina se rozbrečí a pude si dělat svoje město, protože to nechtěj mít na sněhu, nebo se jim nebude líbit že to je tady, nebo chcou mít chodníky posypaný solí anebo omg! Druhá čtvrtina se rozbrečí, že to město nezakládaj oni, protože přece můžou bejt ti lepší! Třetí čtvrtina bude stát na místě a brečet že chce VIP a ta čtvrtá pude stavět to nový město.
Můžem to označit za zkázu světa! Uhm… :/
Anebo uděláme novou mapu. Ale to zas budou všichni brečet, že se jim smažou věci. Včetně mě. Moje zas*aná diskoška a ulice u střílny. No couž. Každopádně by to přestalo lagovat a město by bylo nakonec jenom jedno.

Ale – tím vás nechci nijak ovlivňovat. Tohle je můj názor, a proto ho sem píšu, protože chci vědět ten váš. Dole je hlasování nebo krabice na komenty. Tak tam něco strčte.

[poll id=“3″]

Nezapomentě ale, že tohle hlasování nic nezmění!!! Je to jen přehled vašich názorů! Nikdo se tím nebude řídit. Všechno je na Pulci, nebo na kom. On řekne, co se bude a nebude.
Ne že někdo bude brečet že tu bylo to a to, omg!

A tadyhle se můžete podívat jak to někdo krásně rozmrdal.

Doufám, že jsem vám v tom některým udělal jasno, některým pomohl, některý rozesmál rádoby vtípkama a některý nas*al

Tagged with:

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!