Treasure hunt event skončil! – 12.10.2011

Tak jsme tedy nakonec dnes dokončili event s hledáním pokladu! Gratulujeme k výhře prvnímu týmu (crazyprogrammer, Gartik, kedaro)!

A jak celý event probíhal? O tom je tento článek.

Nejprve to dnes vypadalo, že event odložíme, ale nakonec jsme stihli uplácat poslední tým a tak jsme se mohli vydat dobrodružství vstříc.

Kolec 19:30 jsme už tak nějak začali. Třetí tým měl lehčí technické problémy, ty se ale nakonec vyřešily a tak se na fóru objevila první indície.

Představení eventu - povídání

Podle ní okamžite vystartovala jednička a dvojka za kostlivcem, protože přesně věděli, co a kde mají hledat. To bylo tedy fofrový :D Když došli na místo, tak na zubech kostlivce z vnitřní strany bylo napsáno něco ve smyslu, že mají hledat nejbližší obsidianem pokrytou zemi. A našli. Dole byly opět cedule s nápisem, že mě mají kontaktovat z žádostí o warp. Všem týmům se tedy povedlo mě kontaktovat a dostali jsme se tedy všichni do místa „napis“. Místo napis je odlehlé místo, kde se nachází nedokončený nápis stavěný mnou a Shorty5em. Ale navíc jsem tam speciálně pro tento event přibudoval menší bludiště.

I přesto, že všechny týmy mě kontaktovaly s velkou prodlevou, bludiště je teprv jako jediný úkol zahnalo do kouta a začali všichni bloudit. Na správném konci bludiště byla velmi potěšující zpráva, která přikázala vyjít ven z bludiště a vyfotit se u písmene O a poslat to na fórum. Ono se to řekne – vyjít ven. Když už tak špatně se lezlo dovnitř. Ale na fóru se brzy začaly objevovat příspěvky s fotkama. První fotka tedy byla od Gartika, který hrál za první tým a druhá fotka hned od Vergise z druhého týmu. Třetí tým již fotku posílat nemusel – pokračovaly pouze první dva týmy.

Další indície tedy sdělovala, že mají týmy hledat hesla, ty zadávat do rozlušťovače a podle nich hledat další a další. Celkem byly tuším čtyři. První u Philnexese doma na lavičce, druhý u mě ve sklepě v rohu, třetí na zadní straně portálu na náměstí v Los Kokos a poslední heslo tedy vedlo na spawn. Tento úkol zvládly týmy opravdu rychle, no a posledním úkolem bylo tedy dorazit ke mě domů do sklepa.

Tam jsme se všichni sešli a řešili 9-bitový zámek. Jeho heslo bylo 010110010 a dovnitř se dostal jako první, myslimže crazyprogrammer. A taky to byl on, kdo mi poslal první e-mail.

Vyhrál tedy první tým, a získali plnej large chest různých surovin, i těch co nejde sehnat. Namátkou tuším tam byly diamantové nástroje a chainmal brnění, několik stacků zlata, ironu a diamantů no a speciální věci v podobě redstonu, blocku listí a netherstonu.

Faktem je, že záleželo jen na konci, kdo se dovnitř dřív dostane. Nečekal jsem, že týmy budou na sebe tak nalepeny, příště snad budou úkoly takové, aby bylo jasné kdo vyhrává a kdo ne.

Každopádně imho na první treasure hunt to bylo moc povedený, děkuji všem za účast a snahu, a těším se na příští event :) A nakonec bych vás asi ještě poprosil o váš názor :)

[poll id=“4″]

Tagged with:

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!