Výsledky zasedání v Mojangu

Překlad z blogu:
Včera bylo V mojangu strategické setkání [Strategy Meeting Day(tm)]. Ráno jse členové rozdělili, a přemýšleli jak strávit dalších 6 měsíců vývoje hry v různých oblastech. Notch byl ve skupince „Minecraft a [Tajná nová Hra]“

(Ano, opravdu to napsal, Notch chystá něco nového). Diskutovalo se hlavně co to vlastně finální verzi Minecraftu je a Notch je s výsledkem spokojený.

Od pondělí byl ve studiu redaktoři s kamerou, a dělali rozhovory. Notch si není jistý jestli identitu redaktorů má udržet v tajnosti, ale zatím nic neřekne, ale prý s nimi byla sranda.

Pro Minecraft se dohodli na tvrdém rozvrhu včetně nejdůležitějších věcí které se musí přidat. Updaty nebudou předem napsané v detailech ale spíše by se měli ze dna den rozhodnout co bude dávat větší smysl a nebo někdo dostane skvělý nápad který se hned ozkouší. První dva důležité body byly podle priority: „Nový formát savů“ a „Podpora pro moddery“.

V pondělí se dohodli jak dlouho budou jednotlvé body dlouho trvat, a pak vymyslet datum vydání Minecraftu. Protože to nebude trvat dlouho, málo se změni, bude to prostě „další verze“.Ale konečně se dostanou od „pokusů udělat hru“ k „udržování a patchování hry“. Notch říká že, bude super mít něco na co může ukázat a říct: „To je ono. To sme udělali.“

A Notch konečně přidal Hudební bloky do repositáře (Správa zdrojového kódu)..

(A tak že prý ne.. Jak to zkoušel rozbilo to git, takže musí změnit na svn protože je git je zlý a ošklivý)

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!