CHKO Haunted Forest

Už při průzkumu světa, se mi vygeneroval tento pěkný ostrov, který jsem zprvu považoval jen za místo kde bydlím, ale nedávno jsem se rozhodl z něj udělat plnohodnotný ostrov, nyní tam vzniká osada Haunted Island Village, do které jste zváni i vy !! Pokud byste chtěli bydlet s námi, kontaktujte mě Kedara jakožto správce ostrova a přidělím vám místo pro stavbu domu.

No a k tomu hlavnímu, jak je vidět na přiloženém obrázku, je tam jakási vymezená oblast, která se s po domluvě s mody a adminy stala hranicí chráněné krajinné oblasti Haunted Forest, v tomto místě bude velmi nebezpečno, je to temný a záludný les. Velké množství monster, různé frakce, které oslovují satana nebo lidožravá ježibaba, to vše na vás číhá za stromy a keři, čekající až budete nepozorní aby vás mohli sníst či obětovat peklu.

Haunted Forest

Proto radím aby jste se tomuto lesu vyhýbali velkým obloukem a vstupovali do něj jen na vlastní zodpovědnost, snažíme se udržovat cestu do osady bezpečnou ale temné síly opětovně ničí osvětlení aby pohltili nevědoucí oběť do své pasti.

Tyto bytosti necháváme na pokoji a oni neútočí v plných počtech na osadu. Tak tady žijeme.
Je zakázané v CHKO stavět, jakákoli budova, která nebude patřit temnotám bude pod neustálým útokem monster a může ohrozit i osadu.

Na brzkou shledanou zdraví Kedaro.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!