Je cesta metrem monotónní?

[singlepic id=330 w=320 h=240 float=left]Znáte to. Dlouhé tunely, stěny furt stejné, konec ještě daleko a nic zajímavého na pohled. Tak většinou probíhá klasická cesta metrem (alespoň ta mezi městem a stromovou osadou) a člověk si ji nemá jak zpříjemnit.

Rozhodl jsem se to změnit.

_____________________________________________________________

Určitě každý z vás zažil jisté chyby, které vám v metru prostě vysekly kus mapy (nebo jsem to zažil jen já a mé slabé PC?). Díky takovým Errorům pak kolem metra občas vznikla obrovská díra od povrchu až ke dnu. A právě taková díra mi vnukla nápad. Co kdyby ty díry nebyly pouhými Errory? Co kdybych je opravdu realizoval?! Okamžitě jsem se pustil do práce.

Následovalo kopání, kopání a kopání. A vzhledem k tomu, že jsem na to používal pouhé kamenné (občas, když se poštěstilo, tak i železné) krumpáče, jsme kopal opravdu dlouho. Trvalo dva dny, než jsem vykopal vedle tunelu metra pořádnou díru, nad kterou už se dalo utrousit malé „wau“. Samotná díra ale vypadala nějak… prázdně. Rozhodl jsem se tedy, že jí trochu oživím. Ze začátku jsem měl v plánu jen zasadit pár stromů. Onen plán však nakonec přerostl k celému kopci se stromy, k díře na vodu, k vodopádům, vyhlídkám, jeskyním, strážnici, pochodním, cestám… Všechno se to prostě nějak zvrtlo.[singlepic id=331 w=320 h=240 float=right]

No a během 5 dnů jsem z toho měl takový park, jaký můžete dnes vidět. Vybudoval jsem si svůj malý svět, ve kterém jsem vládl jen a jen já. Byla to námaha, ale na druhou stranu i jistý kreativní zážitek s dobrým pocitem při dokončení. Teď už jen zbývá do parku konečně vpustit lidi. Nuže, do toho-

Dneškem je podzemní park/kráter slavnostně dokončen a otevřen širší veřejnosti. Doufám, že se bude líbit.

Lokace: Tunel metra mezi městem a stromovou osadou (pakliže by se chtěl někdo jen kouknout, může napsat /home warkis a bude přemístěn přímo před podzemní park)

Velikost: Uf… spočítejte si to sami :)

Požadavky: Nebourat, nestavět.

Warkis


Tagged with:

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!