Můj přítel: obydlí – Sniper008

Ahoj! Po asi 40-ti denní odmlce je tady další díl seriálu, kde vám hráči představí své bydlení. Jako třetí oběť se mi přihlásil Sniper008. Jeho baráček se mi osobně moc líbil. Vaše názory nás taky zajímají, takže nebojte se psát do komentářů.

Odkaz na origiální rozhovor najdete zde.

Takže zkus se nějak pro začátek čtenářům představit… (jak dlouho hraješ, proč hraješ, kde bydlíš atp.)

Takže . Ahoj já jsem Sniper008 a Minecraft hraju asi měsíc , hraju ho protože jsem viděl už spoustu videii jak tam např.: nechávají vybouchnout celý město ( rád nechávám věci vybouchnout) a taky proto že jsem se s kámošem hádal že budu platit za každej update Minecraftu… a dosud jsem neplatil takže mi dluží 50Kč. Bydlím v ulici U Creepera kde mám malý podle Majkyho útulnej domeček kde mám vše co potřebuju k životu v Minecraftu … (krom diamantů).

Sniperovo domeček zevnitř

Fajn, děkuji. Jak dlouho jsi asi stavěl svůj dům?

Asi 2 dny (herního času) když nepočítám důl , pekárnu , krb a studnu.

Proč jsi se rozhodl zrovna pro ulici “U Creepera”? Nebylo jinde místo, nebo máš k té ulici nějaké sympatie? :)

No pro ulici u Creepera jsem se rozhodl protože to je malá klidná ulička a je tu rychlý přístup ke spawnu a náměstí…+ pár bloků dál je metro :)
Ano bylo hodně míst kde sem chtěl stavět ale měl jsem problém že to bylo velmi daleko a měl jsem těžký přístup k městu. No k ulici U Creepera nemám žádné velké sympatie..jen se mi líbí ty malé zelené potvůrky.

Když se tedy ta ulice jmenuje “U Creepera”, potkáváš tam Creepery? A jaké máš s nimi vztahy? :D

No , Creepery tam můžete vidět skoro vždy :D Nevím asi tam někde mají podzemní město protože nejdřív zničíte jednoho a dalších 5 na Vás skočí ze zadu. No vztahy mám s nimi docela dobré ! Když někoho nemám rád a není zaplej ten plugin že Creeper nic neničí tak ho jednoduše navedu k němu domů a je vystaráno.

Tak to ses docela přiznal k činu, ne? :D Takže mám si pod tím představit, že vedeš s Creepery “gang”? :)

:D , Ano takovej malej gang.. bohužel jako ‘’boss’’ mám problémy se zradami … občas si mě spletou s cílem :D

Sniperovo sklepní prostory - farma

Tak jak známo, creepeři jsou odjakživa výbušné povahy, žeano. No, ale k další otázce – má tvůj domeček něco speciálního, co jiné nemají?

Ano bohužel , když jim chcete dát výplatu a je nízká můžou se vzteky roztrhat.
Můj domeček ?  Já jsem nikdy nic speciálního nedokázal udělat… Maximálně fontánku a krumpáč :)

To je docela škoda, možná by jsi to měl napravit. No ale už finišujeme. Takže tedy klasická otázečka na konec –  Jak hodně si vážíš svého domu? Přesněji, co bys udělal tomu, který by ti domeček zničil?

Stoprocentně se chci zlepšit ve stavění. No, mého domu si vážim hodně . Kdyby mi někdo zničil domeček … no .. tak …. :) Asi by to pro jeho dům a život nebylo nejlepší :)

Nojo, já zampoměl na tvé creeperovské kontakty :D Dobře, takže já ti moc děkuji za rozhovor, bylo to fajn a hezky detailní, a budu se těšit na naši příští spolupráci :)

Já taky děkuju :)

Máte snad taky zájem o rozhovor? Pokud mě přistihnete ve hře jak se nudím, dejte vědět, rád vám vyblejsknu bejvák a vyměním pár slov :)

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!