Stromová osada – místo pro lepší život

NávesSeverozápadně od města pod hradem Seriuse nám vyrostla Stromová osada. Původně temný les se přeměnil v krásné, klidné místo bez pavouků a kostlivců. Máme malou náves s majestátním sloupem a u ni stojí budova vysokorychlostního metra. To sice vzhledem k novému Bukkitu nefunguje, ale je to bezpečná cesta do města.

Aktuálně je v osadě asi dvanáct domů, z toho několik rozestavěných. Kdybyste se náhodou potřebovali dovzdělat, azyl vám poskytne místní knihovna a její knihomol Paulos.  Máme i skoro prázdné veřejné skladiště kde můžete v bezpečí přespat nemáte-li zrovna střechu nad hlavou. Můžete tam také vyrabovat zbytky uskladněného materiálu.

Mapa Stromové osady

Trocha historie, aneb jak osada vznikla

To bylo tak. Serius si kdysi dávno postavil hrad a zalesňoval pod ním území. O pár set kostek dále si postavil své neskromné, leč krásné sídlo Vergis. Pak přišel Paulos a postavil si svůj nejen podvodní hrádek. Měli klid, v temném lese těžili dřevo a všeho měli dostatek. Pak jsem přišel já a postavil si domeček. Jenže to mi bylo málo. Když jsem se tak nudil, napadlo mě udělat z toho celou osadu (tou dobou tam měl dům už i Kironet a Warkis). A tak jsem udělal náves a přizval tam další obyvatele. Následovalo veřejné skladiště, metro a knihovna. No a už to bylo. Serius má celou vesničku plnou oddaných poddaných :)

Chcete se přistěhovat?

Žádný problém. Rádi uvítáme nové osadníky, budou-li dodržovat alespoň základní pravidla jako kompletní kácení stromů a zakrývání písečných dolů. Chceme tu klid, tak tolerujte ostatní. Když mi (Amunakovi) napíšete, najdu vám vhodnou parcelu. Ale pozor! Místa není mnoho a kdo zaváhá, může narazit.

Těšíme se na vás, Amunak a obyvatelé vesnice.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!