Drobné změny v pravidlech – „Use your brain!“

Jelikož se u nás na serveru najdou někteří neslušní hráči, kteří si nové pravidlo o nezamknutých truhlách vyložili po svém a začali obcházet dům od domu a hledat nezamčené truhly, rozhodli jsme se pro menší změny v pravidlech našeho serveru, které odedneška vstupují v platnost.

Všichni jsme tu jako taková veliká rodina, takže zde nestojíme o žádné vyčůránky, kteří si neváží práce a úsilí ostatních a kteří hledají díry v pravidlech, aby pak mohli říct „Vždyť to v pravidlech nebylo zakázané!“

Hraní na našem serveru není právo, hraní na našem serveru je výsada! Proto všem hráčům doporučuji projít si pozorně celá pravidla, protože neznalost neomlouvá!

Především tato dvě pravidla:

#1: POUŽÍVEJTE MOZEK! Máme zde hodně pravidel, ale rozhodně zde neplatí „Co není zakázáno, je povoleno“ a jakékoliv pokusy o zneužívání a obcházení pravidel, či nesportovní, křivácké a sprosté chování budou na základě tohoto pravidla přísně trestány!

#26: Bedny se zamykají přes plugin LWC (návod níže), nezamčená bedna je nechráněná a náhrada případné škody se nekoná. Zloděj může být potrestán dle osobního uvážení moderátorů, na základě jeho předešlého (ne)čestného chování na serveru a s ohledem na základní pravidlo #1.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!