Tajná základna odhalena!

Občané Minecraftu!
Příběhy o tajných podzemních laboratořích a základnách ode dnešního dne nepatří do světa báchorek a výmyslů bulvárních plátků. Náš vysoce seriózní deník pronikl do přísně střeženého vládního zařízení a odhalil překvapivá tajemství, které tento komplex skrývá.
Po cestě výtahem dlouhou šachtou se před našimi reportéry (vydávajících se za pověřené vládní úředníky) otevřel neuvěřitelně rozhlehlý komplex chodeb, skladišt a dalších zařízení. Jen málo z nich stihli naši reportéři zdokumentovat.

[singlepic id=383 w=320 h=240 float=]

[singlepic id=389 w=320 h=240 float=]

Chodby základny jsou skutečně obrovské a rozlehlé.
Podle neověřených informací tato základna nese název „Nový úsvit“. Toto má být údajně stejnojmenný vládní projekt z dob „ledové války“ kdy se lidstvo připravovalo na nejhorší. Podle zdroji blízkému generálmímu štábu měla tato základna sloužit jako „Noemova archa“ v případě totální jaderné války. Po pádu Ironové opony se práce na komplexu zastavila.
Nicméně horečný ruch na základně a plné skladiště svědčí o obnově prací na projektu Úsvit. Nepotvrzené zdroje tvrdí, že toto souvisí s hrozbou srážky s planetkou N-0 TCH, která má za pět let nebezpečně minout náš svět.

[singlepic id=384 w=320 h=240 float=]

[singlepic id=379 w=320 h=240 float=]
O úmyslech vlády hovoří například velká hydroponika, kde se má pěstovat jídlo pro budoucí obyvatele zákazníky. Základna může být po dobu dvaceti let zcela nezávislá na pomoci zvenčí.
Na modrém podlaží se rozkládá nemocnice která se velikostí a vybavením neliší od velkých civilních nemocnic.

[singlepic id=380 w=320 h=240 float=]

[singlepic id=381 w=320 h=240 float=]
Co ale našim reportérům opravdu vyrazilo dech byl až tento pohled:

[singlepic id=385 w=320 h=240 float=]

[singlepic id=386 w=320 h=240 float=]

V podzemí se nachází obrovský dok, který pojme (dle vyjádření našeho odborníka) útočnou ponorku třídy Los Angeles! (orientačně – délka 110 metrů, šířka 11 metrů, ponor 9 metrů)
Za zvláště znepokojivý považujeme fakt, že v základně dochází k pokusům na Zombies. Odhalili jsme totiž laboratoř, která je součástí komplexu „Úsvit“:

[singlepic id=390 w=320 h=240 float=]
Toto je v přímém rozporu s postojem vlády, která jakožto signatář Dohody o humanoidních druzích odmítla oficiálně testy na Zombies.

Poslední část komplexu kterou naši reportéři navštívili jsou prostory pro obyvatele:

[singlepic id=378 w=320 h=240 float=]

Ne byty, ale celé domy stojí v obří podzemní kaverně, která údajně pojme na 20 Majncrafťáků se vším pohodlím, vlastní postelí, velkou truhlou a workbenchem.

Na oficiální dotaz o projektu „Nový úsvit“ odmítla vláda vydat jakékoliv stanovisko. My však víme, že vláda reálně počítá s možností konce světa, jinak by nepřipravovala tento obrovský a nákladný projekt. Budeme vás dále informovat.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!