ARTpark aneb jak to všechno začalo :)

Zdravím všechny příznivce Minecraftu. Jakmile se po Los Kokos zrodil náš nový svět, našel jsem si svůj klidný plácek v zákoutí a začal budovat skromné obydlí pro přežití. Postupem času se začalo město rozrůstat a kolem mě vyrůstaly dřevěné budky, jak houby po dešti. S klidem byl v tu ránu ámen. Stoupla kriminalita a hádky některých hráčů (nebudu jmenovat) mě donutily k emigraci na okraj mapy, do klidnějších, civilizací nezasažených vod. Vydal jsem se tedy hledat to správné místo, cestou jsem narazil na krásnou zasněženou pláň a napadlo mě udělat na ní obrazec. Mimochodem, inspirovala mě k tomu Meytiri, autorka našeho maskota Julese Sokara. Volba padla na znak Jing-Jang. Na netu jsem si našel obrázek, překreslil na čtverečkovaný papír a následně přepracoval na onu zmíněnou pláň.

jing

Jelikož s příchodem počasí do Minecraftu pláň znovu zasypal sníh, je již s tímto obrazem konec. R.I.P. :(  Jinak se mi, ale krajina příliš nelíbila a tak jsem dále pokračoval v hledání nového domova. Po krátkém putování po souši jsem si vyrobil loďku a vydal se na cestu po moři. Musel jsem zdolat zamrzlé vody a sněhové bouře. Tvář mi bičoval studený vítr, ale já nepovolil v úsilí a plul stále dál. Najednou vítr ustal, ledy povolily, nebe se rozjasnilo a na obzoru jsem z čista jasna spatřil dvojici k nebi trčících skal.
zacatek

Přirazil jsem loďkou ke břehu a vydal se na vrchol hory. Jakmile jsem vystoupal až nahoru a rozhlédl se kolem sebe, bylo jasno: Zde bude můj nový domov. Stavba šla rychle a brzy jsem měl novou střechu nad hlavou. Postavil jsem relaxační kouli, odkud mám krásný výhled do okolí a uvažoval co dál. Vzpomněl jsem si na znak Jing-Jang a usoudil, že by bylo dobré, si něco podobného postavit i zde. první myšlenka byla jednoduchá a tak vznikl minecrafťácký krumpáč na čelní stěně mého domu.
krumpac

To mi ale pořád nestačilo, a tak  jsem začal hledat na netu další inspiraci. Volba padla na hada. Našel jsem vhodnou plochu, trochu ji upravil a začal tvořit. Po pár hodinách byl had na světě. Ovšem nepočítám ty čtyři hodiny, co mi trvalo nakopat obsidian na jeho obrys. :)
had

Stavba hada mě natolik pohltila, že obrazce se pro mě staly, dalo by se říct, posedlostí. Pak už to šlo rychle. List (jistě každý pozná jaký list to je) :))
list

Pes

Vlk ze známé ruské pohádky

A zatím mé poslední dílo je plachetnice vzdouvající se na vlně.
plachetnice

No a tím se konečně dostávám k tomu, že vznikl takový (jak já si ho nazval) ARTpark.
artpark

Všechny vás tímto zvu k jeho návštěvě. Dostanete se zde buď metrem linka D, nebo příkazem /home Juzzek. ARTpark se bude samozřejmě dále rozrůstat a modernizovat, ale vzhledem k nedostatku vlny a inkoustu to nějakou dobu potrvá. Nápadů je hodně, materiálu málo :)
Případným návštěvníkům přeji příjemné pokoukání a prosím, neničte mé výtvory. Věřte, že to dalo dost práce a strávil jsem nad tím spoustu drahoceného času. Děkuji

Ahoj  JUZZEK

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!