The Gaming Madness – Minecraft Deník 1.1, 1.2

Ahoj, já jsem SirTommi. Někteří mě možná znáte z Majncraft.cz Streamu jako moderátora. Již delší dobu jsem přemýšlel nad tvorbou let’s play videí z her, které hraji.
Až dnes jsem se k tomu odvážil a natočil tvoje první KOMENTOVANÉ video z Minecraftu. Prosím, aby jste mě moc neodsuzovaly za moje zádrhely a přeřeky, přecijenom je to moje první komentované video a delám ho bez přípravy, snažím se improvizovat. :-)
Tento videodeník bych chtěl vydávat pravidelně protože Minecraft hraji poměrně často. Ale, aby toho nebylo málo, ze světa minecraftu vám budu přinášet také informační videa, v nich se budu zabývat věcmi, které se v nedávné době ve světě a vývoji minecraftu odehrály.
Tím série The Gaming Madness ale nekončí. V této sérii budou také jiné hry než jen Minecraft, ale to tu nebudu rozepisovat, přecijenom jsme na serveru oddaném hře Minecraft. :-)
Případné dotazy pište zde do komentářů a také mě můžete skoro každý den zastihnout na Majncraft.cz Streamu. :-) Doufám, že se vám bude moje série videí líbit a když ano, moc rád bych v ní pokračoval :-) Děkuji a snad se uvidíme u dalších videí :-)

Video naleznete v článku

 


Video má 2 části :-)

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=CfmDgREwz2c]
 
[media url=http://www.youtube.com/watch?v=l2hCl-ckIIM]

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!