New Vegas zažívá BOOM!

V posledním měsíci se do New Vegas opět vrátila horečná stavební činnost. Hlavní ulice, „Strip“ se dočkal svého prodloužení směrem na sever a po jeho stranách ihned začaly růst nové komerční budovy. Za zmínku stojí obvzláště hotel Bellagio, který se brzy stane architektonickou perlou New Vegas. Naproti hotelu Bellagio naopak vyrostl zástupce moderní architektury – budova firmy Processor Inc. Interior Design. Ihned vedle je modeznizována bývalá budova firmy Atlantis a.s. na sídlo stanice Majncraft Stream.

Ani na jiných místech po Vegas stavaři neusínají na vavřínech. Bylo dokončeno hlavní vlakové nádraží ve Vegas, muzeum Pyramida dostalo face-lift a uvnitř přibudou další komerční prostory. Za budovou Creep Arény vzniká nemocnice pro ošetření raněných gladiátorů.  Na Golden island již leží základy pro budovu opery.  Pobřežní cesta přijala několik nových budov, vzláště nový Naajt Claab.

Město New Vegas se těší na všechny turisty, kteří ho navštíví. Dále děkujeme za přízeň developerům, sponzorům a všem kteří svojí prací přispěli městu New Vegas.

 

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=E5oC7YQV1ec]

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!