Aragův deník IV.

A čtvrtý díl má opět zpoždění. Jak taky jinak. A opět mám výmluvu – nebyl jsem doma.
Když jsem se díval na poslední díl, zdálo se mi, že maličko zapadl. Nezdá se to, ale dost lidí čte jen první příspěvky a když vidí, že nepřibilo nic nového, odcházejí. To v tomhle případě mohla být chyba (pochopitelně pouze pro „fanoušky“ Aragových deníků), protože ten zapadl až pod hlavní příspěvek, který se na první pozici držel jako pavouk rozvibrované pavučiny. Pro ty, kteří minulý díl nějakým způsobem minuli tady mám odkaz kdyby se jim nechtělo hledat (což já hodnotím jako zatracenou lenost!)
Odkaz!

A již tradičně přichází další otázky:
1. Kvalita a zábavnost těchto deníků podle vás stoupá, klesá nebo skáče jako gumová kulička v mixeru?
2. Navštívili jste někdy můj blog? (Najít ho není zrovna těžké).

Poznámka:
Normální text znamená popis skutečností ve hře a konání postavy.
Tučná kurzíva značí myšlenky postavy.
„Obyčejná kurzíva v uvozovkách“ značí to, co postava říká nahlas.

Omlouvám se za dlouhou mezeru mezi dvěma díly, ale mám nový počítač a jak si jistě dokážete představit, hraju od rána až do noci. Mimo to mi chybí inspirace a já si stále nedokážu zvyknout na novou klávesnici. Proto omluvte překlepy a vynechaná písmena.
Den II. (Punching wood část druhá)

Siesta je za mnou a já jsem stále ve stejném světě plném chodících zelených zobáků. Chvíli jsem doufal, že to přejde. Ale ono ne. Měl jsem čas přemýšlet. Z toho vyplývá, že to je jenom horší. přejdu po místnosti. V noci se rojí citroni a ve dne vidím všude kostky. Je to k zbláznění! Kde jsou ty normáolní věci co jsem kdysi dělával? Jak se mám oholit když nemám vousy, holicí strojek ani ruce do kterých bych jej chytil?! kouknu se na dva obdélníky vycházející z mého těla. Vypadám jako strašák, tvářím se jako strašák, chodím jako..um..no..strašáci nechodí. Alespoň jeden rozdíl tu je. Vyjdu před dům a znova zamířím ke stromům. Nějak jsem si ty stromy oblíbil. Je to jedna z mála věcí tady o které vím, že když ji praštím, nevrátí mi to. Druhou takovou věcí je prase. To se ale hýbe a já nemám v plánu honit jej po okolí jako nějaký pasák. Dojdu ke stromu a znova do něj začnu šťouchat. Nezaujatě sleduju rotující mini-kmeny. Pomalu docházím k názoru, že učit se fyziku byla zbytečná práce. Dřevo NEplave! Zapomeňme na tlak vody. Voda tlak nemá, voda stojí na místě, dělá, že se hýbe a doufá, že mě tím oklame.

Voda

Otočím se a zakřičím na moře: „Mě neoklameš! Já vím, že jen sedíš na místě jako hráč WOWka!“ chvíli si ji měřím zlostným pohledem a až ve chvíli kdy je jasné, že tohle platí i tady a voda mi opravdu neodpoví, otočím se znechuceně zpět ke stromu. Jenom jsem si chtěl pokecat. Hodím po ní kus kmene. Ten odletí sotva dva metry přede mně. Ale kuš! Zapomněl jsem, že mám sílu v rukách jen o málo větší než jakou má had. Zvednu dřevo, přijdu blíž k vodě a hodím po ní kmen. Tak a máš to! A ten kmen si s dovolením vezmu zpět. skočím do vody. Chvíli čekám, že bude protestovat a já, že budu chodit po ní jako Jěžíš nebo jak se ta fantasy postava jmenovala. Chystám se vrátit ke stromům, když si všimnu něčeho bílého. Tvaroh? Tady?

Přiblížím se k tomu a rozšťouchám to všechno. Z jednoho bloku vypadne vždy několik modrošedých „vajíček“. Ať je to cokoli, jedlé to teda není. prskám když se pokusím ochutnat. Dohromdy se dopracuju ke 148 „vajíčkům“. Nevím k čemu mi to bude, ale alespoň vím, že na vodu fyzika opravdu nefunguje. Ještě nikdy jsem neviděl vodní kráter, ale tohle se tomu nebezpečně podobá.

Fyzikální zákony

Až zjistím, kdo za to může, bude si přát, abych..no, abych nechal toho co budu dělat. A to ještě musím vymyslet. Vrátím se ke stromům. Pokud je tady něco stejné jako normálně, budou to určitě šťouchané brambory. Pomyslím si, zatím co šťouchám další stromy. Šťouch, šťouch, šťouchy-šťouch. Myslím, že mi z toho už solidně jebe. otočím se, abych se vrátil k domu. Nejsem sice architekt, ale tohle je hrůza. Měl bych s tím něco udělat. Nejlíp zapálit.

Mount Erect

Rozlédnu se kolem. Heh, ta hora má erekci. Neubráním se lacinému vtípku a vlezu zpět do domu. Po cestě vysázím všechny sazenice co mám u sebe. Zbytek dne jsem se rozhodl strávit přeměňováním dřeva na desky. To slunce mi leze na nervy!

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!