Humble Indie Bundle #3

Před několika hodinami začal další 14-ti denní prodej kolekce Humble Indie Bundle (Skromný Nezávislý Balík).

Je v něm 5 her Crayon Physics Deluxe, Cogs, VVVVVV, Hammerfight a And Yet It Moves a fungují jak na Windows tak na Linuxu a Mac OS. Jsou také DRM free, tedy absolutně bez ochran. Hry si můžete pak kdykoliv stáhnout jak ze stránek tak přes BitTorrent a nejlépe přidat pomocí klíčů do vašeho Steam nebo Desura účtu. Můžete za ně zaplatit libovolnou částku a přitom přispíváte na charity Eletronic Frontier Foundation, která ochraňuje lidi v digitálním právu a informuje veřejnost a Child’s Play. Ta rozdává hračky a knížky pro nemocné děti v Americe, Anglii, Austrálii, Novém Zélandu a Egyptě.

Pro vaši libovolnou částku si můžete nastavit rozdělení kolik dolarů z částky chcete nechat vývojářům, jednotlivým charitám a tzv. Humble Tip, který je pro zprostředkovatele Humble Bundle a platí jim provoz serverů a také vývoj této propagace. Ti jsou mimo jiné autoři vynikající open¨-source králičí mlátičky Lugaru a pracují na novém propracovaném dílu Overgrowth.
Už teď o půl jedenácté večer 26. července si koupilo přes 33 tisíc lidí a Notch zaplatil za balík částku 2 000 dolarů, stejně jako minulé balíky kdy zaplatil hned několikrát také tisícové částky. :-)
Autor Minecraftu také vytvořil bonusové level pro hru VVVVVV. Vy si nové levely můžete vytvořit také, protože je ke hře poprvé vydán level editor.

Humble Indie Bundle se jinak daří a hráči dali dohromady víc jak přes 7 miliónu dolarů. Snad brzy vydělají ještě více. Více o této propagaci si můžete přečíst na Wikipedii. A tady je oficiální video.

Minecrat v Humble Indie Bundle
V odkazu na stáhnutí her přibyla možnost zdama si aktivovat Minecraft Premium účet, který bude aktivní do 14.srpna. A singleplayer můžete hrát i potom, ovšem bez updatů.

Jako snad každý Humble Indie Bundle se po týdnu do Balíku přidal nějaký bonus a prvního sprna si je možno stáhnout Steel Storm: Burning Retribution, vynikající akční střílečku z ptačího pohledu. Pokud jste už vložili klíče pro Steam či Desuru, brzy se vám přidá do seznamu. Zbýva ještě 8 dní do konce a zatím si balík koupilo přes 200 tisíc lidí a vybralo se přes 940 tisíc dolarů.

Steel Storm

A týden před koncem další bonus, každý kdo zaplatií víc jak průměr, který je aktálně 4.95 dolarů dostane předchozí Humble Indue Bundle #2.

Humble Indie Bundle #2

Čtyři dny před koncem další bonus, tentokrát Atom Zombie Smasher, jednoduchá strategie s rychlým spádem o záchraně lidí a likdvidování zombíků.

Atom Zombie Smasher

Prodej Humble Indie Bundlu #3 skončila, ze čtyř předchozích byl zatím nejúspěšnější, prodalo se 372 372 bundlů za celkovou částku $2 167 994.93.

Majncraft.cz překupoval Balíky za vaše peníze, podobně jako u překupovaní Minecraftu, pravděpodobně bude tato možnost i při dalším Bundlu.

Pokud chcete také Skromný Balík Nezávislých Her a jste ochotni zaplatit alespoň průměrnou částku, která je 4,5 dolarů, což je přibližně 80,-Kč čtětě dál.
Spousta lidí problém platit kartou přes internet či PayPalem a bojí se bezpečnosti většinou kvůli neznalosti či nevědomosti. Humble Indie Bundle lze zaplatit přes Paypal, Google Checkout (tedy kartou) a přes Amazon.
Majncraft.cz nabízí stejně jako u Minecraftu, bezpečné zaplacení za vaše peníze. Přes 130 lidí už tyto služby použilo a nikdo si zatím nestěžoval.
Pokud máte zájem napište na chlebon@gmail.com email s předmětem „humble.buy“ a s překupníkem se domluvíte kolik zaplatit a jak peníze rozdělit. Pošle vám email s odkazem na stáhnutí, jako kdyby jste si Humble Indie Bundle kupovali sami, jen za vás zaplatí.
Máte ještě 14 dní, ale pamatujte minimální částka pouze 80,-Kč.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!