Komentáře pouze pro registrované

Na stránkách se v poslední době objevily stovky komentářů, některé slušné a přispívající k tématu, některé naopak úplně mimo téma a zbytečné číst.
Většina z nich je ale obličej základního skinu. A tak aby nebyli všechny hlavy stejné, je potřeba se přihlásit přes účet Google, Twitter, Facebook i OpenID a nejlépe přes Disqus. Proto se prosím zaregistrujte se u Disqus a nastavte si avatara a další informace, budou se vám počítat počet příspěvků a počet oblíbených. Pod jedním účtem pak můžete psát komentáře i na df.majncraft.cz dalších webech s Disqus systémem komentářů. Můžete také u jednotlivých komentářů kliknout na líbí a u celých stránek na líbí i nelíbí.

Postup pro registraci na DISQUS
Pokud si otevřete Disqus.com můžete se zaregistrovat přes Sign Up pouze jako moderátor s nějakou stránkou. Ale stačí vám DISQUS Profile to comment a ten můžete používat/zaregistrovat na jakékoliv stránce která používá Disqus. Pod článkem stačí napsat komentář a přispět jako.., a v novém okně kliknout na Disqus a pod přihlášením na link Dont have one? Register a new profile – neboli Register a DISQUS Profile to comment. Tam stačí zadat email, přezdívku a heslo a je to.

Když zadáte stejný email jaký jste používali pro komentování jako host,
komentáře se vám zařadí do profilu.

Pak už si nastavíte další informace o profilu, avatar, info, kontakt, propojení s twitterem atd.

Tagged with:

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!