Připravte si krumpáče, je tady soutěž „Postav, pošli, vyhraj!“

Zdravím všechny Minecrafťáky! S radostí vám oznamuji, že pro vás Majncraft stream společně s game e-shopem Gameexpres.cz připravili soutěž o Minecraftí tričko s creeperem!

Soutěž probíhá od 8.8 do 11.8. A co pro výhru musíš udělat? Stačí být kreativní a mít po ruce krumpáč a nebát se to zkusit! Zúčastnit se může opravdu každý!

Více informací o soutěži nalezneš v článku dále… 

Creeper triko z Jinx.com

Pokud chcete vyhrát origiální Minecraft triko s Creeperem od jinx.com, neváhejte se naší soutěže účastnit!

 

 

 

Co pro to musíš udělat? Je to jednoduché jako facka! Stačí jen čekat na seed světa, který se objeví 8.8 o půlnoci na Facebook Stránce Gameexpres.cz, pomocí kterého potom vytvoříš svůj vlastní svět. Od tohoto okamžiku pro tebe začíná výzva! Vytvořený svět musíš upravit k nepoznání tak, aby se celé čtyřčlenné porotě a divákům líbil a triko s creeperem máš v kapse!

Jak bude soutěž probíhat? 8.8 o půlnoci soutěž oficiálně začíná zveřejněním seedu světa. Následuje období výstavby, které končí uzávěrkou (tj. 11.8  15:00). Do této doby musíš svůj svět odeslat na e-mail soutez@majncraft.cz společně s několika screenshoty. Po uzávěrce už nepříjímáme další světy a začínáme je hodnotit podle pořízených screenshotů. Z našeho výběru vyjde pouze deset nejlepších světů, které postupují do semi-finále a následuje jejich hodnocení v podobě živého vysílání na Majncraft streamu! Co potom? Vybereme čtyři nejlepší světy, a o tom jediném nejlepším už rozhodnou diváci! A to všechno budeš moct sledovat živě na Majncraft streamu.

Zaujala tě soutěž? V tom případě si připrav volný čas na období 8.8 – 11.8. Každá vteřina je cenná! Za každou minutu stihneš postavit věc, která se nám může líbit, proto zbytečně neplýtvej časem.

Další informace se dozvíš zde – na webu Majncraft.cz. Pokud máš jakékoliv otázky, směřuj je sem do komentářů nebo na soutez@majncraft.cz.

Plné znění pravidel soutěže nalezneš ke stažení zde: PDF, DOC. Je důležité, abyste si pravidla přečetli. Byla by škoda to zpackat těsně před koncem, ne?

Abychom předběžně věděli, s kolika lidmi máme počítat, vyplňte prosím tuto anketu. Díky

[poll id=“7″]

Doufám že se vás zúčastní hodně a že vás naše soutěž bude bavit! :)

EDIT: Zajímá vás přibližně jak bude vypadat seed? Tady je malé nakoukání v podobě screenu:

Screenshot seedu

Screenshot seedu

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!