Vítejte na nové verzi webu Majncraft.cz

Zdravím všechny návštěvníky! S radostí vás vítám na webu Majncraft.cz v novém grafickém kabátku! Nezměnil se samozřejmě jen vzhled ale také jsme zpřehlednili celý web. Co to pro vás znamená? Více se dočtete v tomto článku.

Nyní můžete všechny důležité a zajímavé články spatřit ve velkém rolovacím boxu nahoře. Díky němu nepřehlédnete ty nejlepší články a videa.

Dále, abychom zkvalitnili obsah, který nabízíme, jsme určili několik vašich oblíbených redaktorů a tvůrců videí, kteří budou na Majncraft.cz uveřejňovat svá díla neprodleně. Díky tomu můžete jejich videa spatřit zde na webu mnohem dříve! Ostatní hráči samozřejmě mohou stále příspívat pro Majncraft.cz. Jejich videa a články naleznete v rubrikách Ostatní videa. V menu je najdete pod položkou články.

Všechny, co chtějí psát články na Majncraft.cz bych odkázal na odkaz „Jak psát články?“, který najdete pod položkou FAQ.

Stále na nové verzi webu pracujeme. To znamená, že se ještě několik věcí pozmění. Pokud najdete něco, co se vám nelíbí, nebo byste navrhli něco, co byste zde rádi viděli, diskutujte o tom slušně a objektivně v komentářích.

Snažili jsme se vám přinést lepší Majncraft.cz. Doufáme, že si myslíte, že se nám to povedlo.

[quote]Zažil jsem spoustu redesignů a většinu pozitivních komentářů měly jen velice zřídka. Lidi nesnáší změny, ale vždycky si nakonec zvyknou. Po designové stránce je to rozhodně krok vpřed, ať si říká kdo chce co chce.

-Vergis_CZ[/quote]

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!