Začátek soutěže „Postav, pošli, vyhraj!“ se blíží!

Již toto následující pondělí, 8.8, můžete začít budovat své vlastní světy do soutěže „Postav, pošli, vyhraj“, kde hrajeme o Minecraft triko s Creeperem. Nezmeškejte tedy tuto příležitost a využijte co nejvíce svého času k výstavbě svého světa. Protože si vážíme aktivních lidí, co čtou Majncraft.cz, jejich odměnou bude pět tipů a triků ke stavbě od organizátora soutěže. Naleznete je v článku.

A zde je těch několik slíbených rad:

1) Soustřeďte se na detaily. Kvantita neznamená kvalitu. Nesmíte zapomínat, že hodnocení v semi-finále bude probíhat tak, že celý náš tým si vaši mapu projde. A jelikož hráčů bude hodně, na každou mapu bude maximálně čtvrthodina. Tudíž nás neohromujte obrovským světem, ale spíš detailněji zpracovaným prostředím, interiéry, chodbičkami atp.

2) Proveďte nás. V Minecraftu máme cedule – víme. Co takhle si pro nás připravit několikaminutovou pochůzku po vašem světě, od spawnu až po konec, a navigovat nás šipkami, abychom jen nepobíhali po světě a nepřehlédli něco úžasného?

3) Buďte originální! Nemůžu to sice říct jistě, ale věřte mi, že v něčem speciální a originální svět obdrží od nás nejvíc bodů. Protože přecejenom obyčejný postavený domeček s komínem a gaučem nikoho moc nepřekvapí.

4) Podvádíte? Tak to dělejte aspoň chytře. Komu aspoň trošku doléhají ozubená kolečka v mozkovně, tomu jistě došlo, že nemáme šanci zjistit, že nás a ostatní hráče podvádíte WorldEditem či SSP. Ale když už to děláte, tak nad tím aspoň přemýšlejte. Několik z vás se už k tomu dobrovolně přiznalo v komentářích ( = kravina první třídy, automaticky budeme pohlížet na jejich práci skepticky ). Několik z vás stoprocentně někde udělají 100x100x100 vyhlazenou plochu, nebo obdobné obludnosti, které by nikdo ručně nedělal.

5) Zachovejte alespoň minimální realističnost. Opravdu myslíte, že padesát lávových sloupů až k nebi jsou real? Někomu se to může líbit, někomu ne. Ale když všechno bude vypadat dobře a bude to sladěno, nikoho neurazíte.

To by bylo z mých rad všechno. Pokud budete dále sledovat Majncraft.cz, můžete se dočkat dalšího souboru pěti rad, které vám pomohou být lepší a případně tuto soutěž vyhrát :)

Ještě jednou tedy připomínám, 8.8 v 0:00 na Facebook stránce Gameexpres.cz nebo Gameexpres.sk naleznete seed světa, pomocí kterého vytvoříte svůj vlastní svět. Podle pravidel nalezněte Gravel block a začněte stavět! Je to tak jednoduché.

Zbytek informací jako třeba kdy soutěž končí a jak a kde bude vyhlašována naleznete ve starším článku zde.

Doufám že vás soutěž bude bavit a že si ji užijete. Pokud máte jakékoliv otázky, kontaktujte nás na email soutez@majncraft.cz

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!