KVH ČSLA Majncraft

Nadšenci do vojenství se dají nalézt snad ve všech koutech naší republiky. O to více mne potěšilo, že se takoví nadšenci nacházejí i zde na našem serveru.  Proto vznikl nápad založit i zde Klub vojenské historie Československé lidové armády.

[singlepic id=654 w=320 h=240 float=]

Nechceme propagovat tehdejší režim asni smýšlení. Chceme však připomenout naši vojenskou historii a dědictví našich otců a dědů, kteří ve zbrani sloužili. Tato historie totiž hlavně mladším nic neříká a nad zkratkou ČSLA jenom kroutí hlavou. Naše armáda byla po sovětské armádě nejlépe vybavenou a vycvičenou armádou Varšavské smlouvy a naši občané (vzhledem k tehdejší mentalitě)  na ni mohli být právem hrdí.

Pro členství v KVH stačí požádat velitele družstva TooSexyForCS nebo zástupce VD SKARIJJ. Budete prozkoušeni z pár základních otázek (např co to znamená ČSLA nebo proč se motostřelci řiká motosřelec) a následně vám bude zaslán skin podle druhu vojska, který si vyberete. Pokud bude o KVH ČSLA zájem, můžeme ingame uspořádat cvičení např. na motiv filmu „Copak je to za vojáka“.

V současné době je možné vybrat si tyto skiny: Motosřelec, Tankista, Regulovčík a Výsadkář. Důstojnické skiny jsou vyhrazeny důstojníkům.  Pracuje se i na dalších druzích zbraní, např. motostřelec pancéřovník. V tento okamžik potřebujeme hlavně motostřelce a výsadkáře.

Příklad motostřeleckého skinu. Obličejovou část si každý upraví individuálně.

[singlepic id=653 w=320 h=240 float=]

Regulovčík před Tatrou 805.

[singlepic id=652 w=320 h=240 float=]

Příslušník tankového vojska

[singlepic id=655 w=320 h=240 float=]

Důstojník výsadkového vojska v polním stejnokroji s červeným baretem.

[singlepic id=656 w=320 h=240 float=]

 

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!