LollyWoodMC – NewsCraft 1

Všem se omlouvám, že se na stránkách už dlouho neobjevily Aragovy deníky, ale neměl jsem moc času a ani chuť něco tvořit. Určitě jsem s nimi úplně neskončil, jen nebudou přibývat moc často.

Tvořivost mě sice zcela neopustila, ale zaměřil jsem ji jiným směrem.
Zaprvé jsem znova začal častěji hrát minecraft a zadruhé jsem začal točit videa.
Ano, čtete správně. Já, který měl sto a jednu výmluvu proč videa netočit jsem se do toho nechal uvrtat. A mám pocit, že výsledek byl z mé strany katastrofální. To však budete moci posoudit až po rozkliku článku, kde najdete samotné video a nějaký krátký popis.

Nesledujte video dokud si nepřečtete pár upozorněni:

Kvalita zvuku je špatná. Je dokonce hodně špatná a až se k tomu dostanu, nejspíš přidám titulky (pokud mě někdo nepředběhne).
Proto nás na to nemusíte upozorňovat. My to víme a do příště vymyslíme nějaký jiný způsob než je Skype nebo TeamSpeak.

Nedávno přibyly na Majncraftu novinky o novém updatu. Tomu se věnuje i toto video, ale my opravdu neopisovali. Použili jsme vlastní zdroje – Minecraftforum a Minecraftwiki. Scénář byl dokonce hotový den před vydáním článku a video něco málo přes hodinu poté. Problém nastal až při konvertování videa.Kvůli technickým problémům to zabralo delší dobu než jsme čekali (video mohlo být hotové už včera odpoledne).

Tak. Úvod bychom měli a vy se konečně můžete pustit do sledování videa (pokud něčemu nebudete rozumět, počkejte pár minut dokud neuděláme ty titulky).

[media url = http://www.youtube.com/watch?v=eA3szKYtW5s]

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!