Objevy v Minecraft Beta 1.8. pre-release

V sobotu ráno jsem zjistil, že je venku Minecraft Beta 1.8 pre-release, a tak jsem ji nainstaloval a pokračování máte dole v článku.

Během putování světem Minecraftu Beta 1.8 pre-release jsem po chvilce objevil veliké lagy. Při kutání stromku mě nic moc nečekalo,  aniž bych tušil co mě čeká při craftění beden, kdy jsem objevil nový vzhled beden, který mě příjemně překvapil. Při lovu prasat jsem objevil všem již známé 3D rypáky, které na mě vůbec neudělali žádný dojem, jelikož je to na můj způsob trošku ošklivé. Během uvedeného lovu jsem tedy zjistil také novou schopnost mobů->Když dostaneš zdrhej. Velmi příjemně mě také překvapila možnost stackování všech druhů mas. Mezi veliký mínus jsou pro mě levelování, které je podle mě na nic, zatím, doufám, že Mojang tyto levely nějak zapojí do hry, avšak nelíbilo by se mi, když by  to bylo jako v obdobě tzv.YogBoxu(myslím tím veliká omezení při craftění).

Další příjemnou změnou byla pro mě změna vzhledu menu, která se Mojangu velmi povedla, avšak by se mohlo změnit menu i při výběru map popřípadě texture packů. Já jako starý cheater jsem si stáhnul TooManyItems, při kterém mě čekalo další velmi nepříjemné překvapení. Na cheatoval jsem si kamen(tedy jsem si myslel, že je to kámen) a vylezla z toho taková malá potvůrka Silverfish (překlad: ryběnka, viz.Wikipedie), která my postupně začala ubírat životy. Dále se mi velmi líbí řeky a opuštěné ruiny. Zatím největším překvapením byly pro mě velké houby(při použití bone meal na houbu).  Novým mobem je také tzv. Cave spider, po jehož kousnutí vám postupně budou padat životy. Velmi mě také překvapil Enderman, o kterém se říkalo, že jich bude hodně málo(já jsem jich objevil  5 v jedné jeskyni).  Vesnice, které budou mít možná od Beta 1.9. obyvatele, mě moc nepřekvapily a navíc se mi nelíbilo umístnění v terénu(seed 666).

 

Shrnutí:

+nové menu

+velké houby

+vzhled beden

+Stackování masa

+Enderman, Cave spider,Silverfish

+staré ruiny

 

-3D rypáky

-levelování

-utěk mobů při lovu

-umístění vesnic

-lagy,lagy,lagy

-bugy,bugy,bugy

 

Beta 1.8. je podle velmi povedený update, ale Mojang má ještě co dělat, aby to celé upravil,myslím tím bugy, lagy. Mě by tedy vůbec nevadilo,  když by Minecraft 1.8. nevyšel hned 12.9.2011, jelikož je lepší, později a bez bugů než dříve a s mnoho bugy, jako je to u Minecraft Beta 1.8. pre-release.

 

Zdar Minecraftu přeje ovba

Tagged with: , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!