TitanCraft PvP/RPG server

[singlepic id=686 w=610 h=319 float=center]

Zdravím všechny čtenáře. Rád bych Vám představil nový projekt s názvem TitanCraft. Jedná se o PvP/RPG server trochu podobný již existujícímu serveru majnkraft.cz Pokud Vás tento článek zaujal tak čtěte dále!

Hru jsme pojali originálním způsobem. Vedle již docela známých pluginů jako factions (hráči mohou zakládat frakce) jsme přidali také RPG pluginy které hře dodávají originální prvky zábavy. Hlavní RPG plugin se jmenuje McMMO – a přináší do hry mnoho věcí.

Samozřejmostí na našem serveru je ochrana proti cheatům. Ochrana zahrnuje plugin NoCheat – brání speedhackům, fly hackům a podobně – a plugin Anti X-Ray který aktivně brání používání X-Ray cheatů.

Na serveru nejsou žádné výhody které jdou zakoupit. Narozdíl od jiných serverů neposkytujeme výhody za které si můžete zaplatit. VIP ve hře dostanete za služby serveru – přivádění nových hráčů a podobně.

Již zmíněné PvP je dobře promyšlené a kombinace pluginů umožňuje různé metody boje. Zbraně jsou silnější, pokud s nimi dlouho bojujete a mnoho dalšího – to zvyšuje prožitek ze hry.

Na závěr bych vás rád pozval na naše webové stránky kde najdete více informací o serveru, mimo jiné jak se připojit.

Upozorňuji že pro hraní na serveru potřebujete mít legální Minecraft!

http://titancraft.wgz.cz

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!