Havárie Archanděla a nová naděje

Dnešní den se nesmazatelně zapíše do naší novodobé historie. Štěstí nám nejspíše opravdu nepřeje. Nejdříve naši vědci objevili asteroid mířící na naši zeměkrychli. Proto naši nejlepší stavitelé vybudovali loď Archanděl, která nás měla bezpečně zavést na novou zemi. Mnoho lidí bylo překvapeno. Vědci o asteroidu věděli nejspíše už nějakou dobu předem, ale nechtěli šířit paniku. Za tu dobu se zatím postavila obrovská vesmírná loď Archanděl, která nás měla zachránit a s níž jsme měli letět vstříc světlým zítřkům na novou a možná i lepší planetu.

Po několika dnech od oficiálního oznámení o asteroidu Archanděl přiletěl na letiště v New Vegas, kde stál ještě několik posledních dnů. Evakuace všech obyvatel nebyla žádná sranda a vyžadovala nějaký čas. Nakonec jsme úspěšně naložili všechen potřebný materiál, zásoby potravy a evakuace počala. Odlet proběhl bez žádných komplikací a my jsme se tak rázem ocitli v černočerném vesmíru, daleko od našich domovů, ke kterým se bohužel už nikdy nevrátíme. Ale naše milované stavby nezmizely – budou navždy v našich srdcích.

Během letu jsme si užili hodně zábavy. Mnoho dobrých eventů a zábavy. Ale nakonec přišel čas na přistání. Zprvu vše vypadalo hladce – alkohol tekl proudem, mohutné oslavy nalezení nového světa byly v plném proudu. Ovšem – něco se zvrhlo. Těsně před přistáním na nové zemi došlo k výbuchu v jednom skladu paliva. Vzhledem k tomu, že Lapis byl doteď velice stabilní palivo se podobná nehoda neočekávala. Požár, který vznikl se rychle rozšířil a za chvíli již hořela polovina motorové sekce. Když se povedlo požár uhasit a spustit motory které jej vydržely, bylo již pozdě. Archangel klesl na nízkou orbitu a nebylo možné vystoupat opět nahoru. Nezbylo nám tedy nic jiného, než pokusit se přistát. Motorová sekce poškozená od požáru ale sestup nevydržela a celá se odlomila. Přistání bylo velmi tvrdé. Těsně před dopadem se loď opět rozlomila a přišli jsme o většinu obytných modulů. Příď byla naštěstí konstruována tak, aby vydržela vše – od zásahu nukleárními zbraněmi po srážku s meteoritem střední velikosti. Všichni živí obyvatelé byli v hangáru a tak se zázračně nikomu – kromě pár škrábanců a odřenin – nic nestalo. Bohužel, přišli jsme o většinu obsahu skladiště a z původních modulů, které měly sloužit pro ubytování než se postaví první města zbyl jen prach.

Z Archanděla zbyly jen trosky a tak byli všichni obyvatelé nuceni Archanděla po nouzovém přistání opustit. Naštěstí se naši vědci nemýlili – dýchat se na nové planetě dá. Vypadá to tedy, že se tato planeta nakonec naším novým domovem opravdu stane. Bohužel, všichni musí začít úplně od začátku. Takže tedy – všichni krumpáče do rukou a vzhůru do budování nového, lepšího světa!

A jako třešničku na konec tu pro vás máme poslední vzpomínku na Archanděla.
[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=7Eo5svWcJKs“]

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!