Studio Zombie – Proroctví

Zdravím, mé jméno je jakubicek a jsem zakladatelem StudiaZombie.

Tímto článkem bych vás chtěl upozornit na vznik StudiaZombie a také informovat o jeho budoucích aktivitách.

Od našeho studia mužete čekat ruzne let´s playe tutorialy ba dokonce i nějakej ten serial a film.

Jakožto zakladatel studia jsem se rozhodl natočit film: Proroctví.

Nábor

Protože chceme natočit film tak potřebujeme i herce a tímto bych chtěl oznámit že příjmeme 30 hercu.

Podmínky: Koupený minecraft, skype + kvalitní mikrofon, věk minimálně 14 let a samozřejmě mít čas a chuť snámi natáčet.

Pokud splňujete podmínky a máte zájem kontaktujte mě na skypu: kubajs151

Příběh filmu: Proroctví
Film se odehrává v roce 810 n.l. v jedné malé vikingské vesnici kde žije kluk jménem Búri. Jednoho večera přišel strýček k búrimu a začal mu vyprávět legendu o muži jménem Heledor. Heledor byl muž který se chtěl stát nesmrtelným a udělal by proto cokoli dokonce by i upsal duši samotnému Ďáblovi. A co myslíte že proto udělal? Upsal svou duši ďáblovi s podmínkou že se stane ďáblovým služebníkem na povrchu země a stratí svou lidskou podobu. Heledor tedy upíše svou duši a získá nesmrtelnost.Ovšem toho po nějaké době začal litovat. Kvůli své nelidské podobě se nemohl ani ukázat na veřejnosti a tak odešel na neznámí ostrov kterému se všichni mořeplavci vyhýbali kvůli povjestem že zde leží démon. Heledor dostal přezdívku ďáblův syn a ostrov pojmenoval „Ďáblovo kralosvtí“. A tím skončilo strýčkovo vyprávění o Heledorovi. Jako poznámku dodal že se v bibli píše o proroctví že muž zachrání svět před Heledorovou skázou a silou. Od té doby oběhle už 22 let a z
búriho se stal zdatný a silný vikingský muž. Jednoho dne búri zjistil že legenda o Heledorovi je pravdivá.Ovšem nikomu to neřekl přeci jen se ale všichni dozvěděli o Heledorovi a že je to všechno pravda.
Búri se snažil vesnici uklidnit a rozhodl se uskutečnit výpravu na tajemný ostrov a zabije tam Heledora s domněním že se pak vesnice i celý svět vyvaruje Heledorově skáze.
Production by:

Studio Zombie

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!