Sbírka na nový server
Všichni víte jaká je situace s aktuálním hostingem. A ti, kteří nás sledují na Google+, Facebooku nebo Twitteru nebo chodí na IRC měli možnost zúčastnit se nedávného testu a udělat si představu jak může server běžet na slušném stroji. Výsledky byly nejméně 17x lepší než na aktuálním hostingu.
Při diskuzi se došlo k nápadu, že kdyby jsme každý aktivnější hráč dali nějaký peníz, tak dohromady spolu s aktuálními příspěvky máme slušný základ pro koupi pořádného stroje. Byli by jsme tak konečně nezávislí.
Čím větší sbírka tím výkonější stroj, a čím výkonější stroj, tím více hráčů najednou a více herních možností.

Ty co by přispěli 200 Kč a více by měli možnost dostat zdarma připínatelný odznak s libovolným textem a logem Majncraftu (nebo jen Minecraftu).
Nechceme dávat žádné materiální zvýhodnění na serveru, takže další výhody by se týkaly barvy/prefix v chatu, případně přístup na bb/hawk tool, díky kterému by hráči mohli zjišťovat, kdo kterou kostku postavil, zničil a detaily pohybu itemů v truhlách.

Možnosti zasílaní peněz by byly ať už formou nevýhodného donate přes paypal nebo přes bankovní převod viz příspěvky na server, poštovní poukázky A (hotovost-účet) nebo C (hotovost-hotovost), raději tedy A.

Pokud chcete jistě přispět, informace se dozvíte v původním postu na fóru zde – forum.majncraft.cz/threads/sbírka-na-nový-server.1983/

Díky vaší pomoci pro vás vybudujeme kvalitnější server. :-)

A jak řekl jeden zkušený a aktivní hráč:

Rád hraji na zdejším serveru. Je tu skvělá parta lidí, kteří se starají o server, ale i o hráče. Admini dělají co můžou, MODi taky. Máme tu celkem málo X-Rayistů, kteří jsou aktivně vyhledáváni a banováni. Hráči mají poměrně velkou volnost, ale není tu anarchie. Navíc se pořádají různé akce, atrakce, společná zábava. Mám to tu rád.

Prostě úroveň serveru je hodně vysoká. Ovšem současný hosting moc dobrý není. Když se testoval provoz na jiném serveru, hráči byli nadšení, protože při 50 lidech vše běželo bez lagů.

O vysoké úrovni společenství kolem serveru svědčí i to, že panuje mezi správci a MODy shoda, že ti co přispějí, nedostanou nějaké zvláštní výhody. Možná jinou barvu nicku, možnost zjistit si sám kdo vám postavil na zahradě cobble sloup a podobně. Prostě nechtějí peníze za cenu, že by se snížila hratelnost, a to je super.

Admini chtějí pořídit vlastní mašinu, která by utáhla alespoň 100 hráčů. To by byla paráda. Sám pravidelně přispívám na chod a ještě něco drobného pošlu. Je nás tu hodně, takže když co nejvíce lidí pošle i malou částku, dosáhneme brzy na výkonný server. Tak šup, kdo bude další sponzor? Tenhle server si to zaslouží.

close

Aktuální seznam najdete na forum.majncraft.cz/pages/sbirka/.

Tagged with:

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!