TitanCraft – Frakční PvP server s Mody

 

Zdravím,  mé jméno je StrakouS a chtěl bych vás pozvat na náš server TitanCraft. Je to frakční PvP server, ale ne jen tak obyčejný. Hrajeme tu se třemi Mody, kteří upravují hru, takže je to zase něco jiného. Super pro lidi, které už nebaví hrát obyčejné frakční servery. Máme tu tři mody a několik dalších pluginů. Nejdříve si ukážeme Mody.

IndustrialCraft

Prvním modem je Industrial craft. Tento Mod toho přináší fůru, jako první věc například elektriku. S elektrikou můžete pohánět stroje, například elektrickou pec, která peče mnohem rychleji. Také si můžete vyrobit nějaké suroviny, jako třeba kámen, vodu (blok), diamanty, iridium atd. Pak také přináší různé nástroje, zbraně a zbroje. Jako nástroj si uvedeme Vrták, jako zbraň mining laser a jako zbroj Quantum set.
Elektřina se dá získat mnoha způsoby. Můžete si zařídit Jadernou elektrárnu, nebo zůstat ekologičtí a používat sílu větru, vody a slunce. Nebo můžete použít Geothermalní generátor a své vybavení pohánět lávou.

BuildCraft

Dalším modem je mód BuildCraft. Tento mod toho přináší méně, ale také to má na PvP server široké využití.
Jako první věc tu jsou roury. Tyto roury jsou na itemy a na vodu. Takže můžete třeba udělat samorozdělovací sklad, nebo podobné věci. Pak tu jsou pumpy. Tyto pumpy čerpají vodu, lávu a ropu. Tyto tekutiny se dají skladovat v nádržích které propojíte s pumpou přez roury. Pak tu máme dva těžařské stroje. První je Mining well a druhý Quarry. Mining well těží 1×1 blok pod sebe a zničí vše až na bedrock. Vykopané itemy vyhazuje nad sebe, nebo je dává do bedny když je propojíte přez roury. Quarry kope označené území které může býti celkem obrovské. Avšak čím větší, tím vyšší spotřeba. Tyto přístroje se defaultně pohánějí motory, které jsou tři, redstonový, parní, a železný. Ale díky třetímu modu, který přidává takové bloky, které dokáží převádět elektřinu z IndustrialCraftu do BuildCraftu a naopak.

Dále je zde několik pluginů, které jen vypíšu a napíšu o co se jedná.

Factions – hráči si mohou zakládat frakce, se kterými mohou zabírat území a psát si soukromé zprávy
McMmo – Plugin, který přidává různé profese, jako je Mining, Herbalism atp.

To jsou asi ty hlavní a teď Jak se připojit

Budete potřebovat upravený minecraft, kde jsou tyto mody obsažené, ten stáhnete zde: http://www.uloz.to/12670726/minecraft-zip

Soubory v archivu vložite do .minecraft a soubory nahradíte (zálohujte si nejdříve minecraft.jar). Pak jen stačí pustit minecraft, dát Multiplayer a přidat náš server IP: 93.91.250.110 Pak se stačí jen připojit a hrát.

Server běží pouze pro premium!

Tak to bude vše, děkuji za přečtení a přijďte si zahrát :) Děkujeme

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!