IndieGala soutěž o celkem 20 her!

IndieGala nabízí 12 úžasných her a 9 vynikajících alb za úžasnou cenu. A co víc? Peníze z výdělku těchto her jdou na charitu Children’s Play, která zajišťuje zábavu pro nemocné děti. Více se o Child’s Play můžete dozvědět zde www.childsplaycharity.org a popřípadě i přispět nějakou korunou.

IndieGala stojí tolik kolik uznáte za vhodné avšak minimum je 1$ (19CZK). V základním balíčku, který stojí 1-5.49$ (19-104CZK) získáte 4 hry a 4 alba, jedná se o Critical Mass, Fortix 2, Bunch of Heroes a Hacker Evolution.

Další balíček, který je za 5.50-9-61$ (105-183CZK) obsahuje navíc Roboblitz a Greed Corp a další 4 alba. Tento balíček her se skrýva pod názvem The Big-saver Bundle.

A poslední epický balíček, který stojí 9.65$ a více (184CZK+) obsahuje první IndieGala, což znamená dalších 6 her a album navíc. Hacker Evolution: Duality, Hacker Evolution: Untold, Your Doodles Are Bugged, inMomentum, Zombie Shooter 1 a Zombie Shooter 2.

Zakoupit IndieGalu a tím pomoct Child’s Play Charity můžete na www.indiegala.com. Nezapomeňte, že IndieGala stojí tolik, kolik uznáte za vhodné.

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=vbAzXtpRmgw“]

Soutěž je ukončena! Děkujeme všem za účast!

Soutěž byla ukončená 20. 2. 2012 v 18:00. Hrálo se  Greed Corp, Hacker: untold, Fortix 2, Zombie Shooter, Zombie Shooter 2, inMomentum a Critical Mass.

Zde je seznam vítězů.

Greed Corp

doupiq
Petr Koťátko
akire101

Hacker: untold

Luky Fingerboarder Harsa
Matýsek Fričl
StavitelSveta

Fortix 2

Adamstrel_CZ
Saytam313
Filip Bouček

Zombie Shooter

Gloon
Safoo_
Adrián Kovár

Zombie Shooter 2

olda-aubrecht
Tomáš Voňka
Honza Pavlicek

inMomentum

Lukáš Vančát
Kryštof Vurm
Ondra Král

Critical Mass

Lampa_CZ
mirasve
Datovejkabel (?)

 

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!