Deník údolí: Jungle ostrov

Tento příběh je pokračování mého deníku údolí: www.tygrtom.blog.cz

Seed: jungle

Hraju bez hacků. Doufám že se vám bude příběh líbit

současně píšu už 7.část

DENÍK ÚDOLÍ

JUNGLE OSTROV

ČÁST I. ZTROSKOTÁNÍ

Jednou, když jsem se plavil po mořích a měl jsem s sebou jen loď, tak jsem ztroskotal na jednom ostrově. Na mapách zde měla být džungle, ale je to blbost, protože zde bylo jen moře.
Když jsem se dostal dolů do zvláštní jeskyně se schody, které končily ve vrstvě 16,, tak jsem si uvědomil že je to přesně vytvarované a vytěžené. Tady jsou určitě diamantové doly, to je super, takže někdy to vytěžím ještě dál. Vyšel jsem nahoru a podíval se na MPS, ta mapa vypadá jako ostrov jedné z knih Julese Verna, to je super. Takže jsem přeskočil na ostrůvek, zatím nepojmenovaný, a šel jsem si zarybařit. Po chvíli rybolovu jsem si šel prohlédnout ostrov. Monstra zmizela a je den, tak jsem šel při pobřeží. Zjistil jsem, že podzemní úkryt je na východě a já du na sever. Našel jsem pár míst se zelení a stromy. Také tam bylo pár zvířat a taky jsem našel jakousi nedostavěnou věž či pevnost ze dřeva. Vzal jsem si slabý dalekohled a zadíval se na blízký ostrůvek který má asi 10×8 kostiček a je celý porostlý stromy, tam asi byl dříve sad. Vrátil jsem se domů, a hele takhle ze shora je vidět slepičí farma. Raději už jdu spát stmívá se.
Ráno jsem našel minifarmu v podzemním úkrytu. Rostlo tam obilí a sugar canes, takže myslim že bych, v případě ohrožení, nemusel ani vylézat ven. Další den jsem šel do dolu a vykopal jsem trochu uhlí a železa v jeskyni, která byla osvícená ale nevykopaná. Také jsem založil menší základnu, jejíž souřadnice jsem uložil do MPS a šel jsem dále. Narazil jsem na pár příšer, ale ty mě neohrozily, až na hlad, se kterým jsem nemohl bojovat mečem,  musel jsem jídlem, jenže to jsem neměl. Vrátil jsem se nahoru na povrch a najedl se. Uložil jsem redstone, iron a uhlí do beden a šel jsem se podívat na slepičí farmu. Našel jsem pár vajíček které jsem hodil a vypadlo z nich kuře. Odešel jsem domů a šel jsem spát. Au! Co to? Něco mě tlačí na zádech. Ahá, on je to budík, řekl jsem když jsem to prozkoumal, tak si ho nařídím na 5:00 ráno, abych nezaspal můj zítřejší průzkum dalších částí, abych je doplnil do map. A ráno jdu nahoru na průzkum ostrova. Asi se půjdu podívat na tu starou věž, co jsem viděl na ostrovním výběžku na jihozápadě. Ale zaslechl jsem zvuk zombie, tak jsem to šel prozkoumat…    Maso si uklidím do bedny a jdu ze sebe smít tu zombie krev. Teď si půjdu rozšířit MINIfarmu na minifarmu. Vezmu si krumpáče, rýče a spoustu dalších užitečných věcí…
   TLOUK, BUM, KOP, CRAFT…
A je hotovo. Nyní budu mít mnohem větší sklizeň.Teď bych si mohl jít zakopat. Vezmu si sebou 10 surových dřev, takže 40 wooden planků a taky krumpáče a jídlo… JÍDLO to mi chybí. Jdu ven poohlédnout se po nějakém praseti, či krávě, nebo něčem chutném… Nebo alespoň jedlém. Pořád nic nenacházim. Po chvíli mi padne zrak na kuřata, volně se procházející v ohradě. Ne to nemohu, zabít vlastní slepičky…. Vždyť pořád snáší ta vajíčka, vždy když tam přijdu, tak tam nejméně tři jsou. A vždy je rozbiji na místě, jestli nevypadne kuřátko. Někdy vypadne a je takové roztomilé. Musím vymyslet něco mírumilovnějšího. Vrátil jsem se domů a zrak mi padl na ty 4 vlky, kteří se mezitím rozmnožili. Ne pořád jsou to vlci, nejsou to psi (k psům mám nepřátelství ale k vlkům ne), ale stejně nemohu. Doma mám sice nějaké ty zásoby jídla, ale jsou neopečené a není jich 8, abych je mohl dát do pece, na to jsem moc líný. Né že bych plýtval, to mi tak moc nevadí, ale mám rád když tam nehoří uhlí jen tak na nic. Nevadí jdu spát a třeba mi vyroste obilí na chleba…

CHRRRRRRR…

Aaaa, dobré ráno,  zombie… ZOMBIE! WTF!  Vstanu a na chvíli posmutním. Proč? Vždyť jsem se už dnes myl… Po koupeli si jdu zase lehnout. Večer si jdu pro obilí a myslím že to už stačí. Jdu si pro věci. A hurá do dolu? Nebo vlastně… mám vše? Neukradl mi ten zombie něco? Vypadá to že ne. Super tak jdu. Ale pořád mám hlad. Vyjdu ven a seberu ve farmě 5 vajíček a hodím je na zem. Hele kuřátko. Mezitím se vrátím domů a otevřu bednu. Kouknu na houby, obilí, maso, ryby… HOUBY… Jé houby udělám si polévku, no jasně, já zapomněl na houby, supeer. Ještě si uložím poznatky z farmy na slepice. Máme 9 slepic a 2 malé.. To jich je docela dost.

Konec První části.

Pokud se vám příběh  líbí napište. Pokud jste něco nepochoili stačí se zeptat.

Děkuji všem lidem z DreamCraftingCZ za inspiraci, a cajtikovi, jehož videa jsem viděl prvně když jsem začínal, bez něho bych ani nevěděl že v minecraftu je inventář. Také protomacovi za inspiraci při budování skalních domečků.

Tagged with: ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!