PayLoad event

Je mi ctí Vám představit event, který se odehrával v posledních dvou dnech na našem serveru. Event byl nazvaný PayLoad podle stejnojmenného módu ze hry Team Fortress 2. Jste už pořádně nažhaveni? Rozklikněte článek – na co čekáte?

O co jde?

PayLoad je mod ze hry Team Fortress 2. Na tento mod jsou speciální mapy s kolejema. Jeden tým má vagón s výbušninama, který má po kolejích dotlačit k základně druhého týmu. Ten se samozřejmě brání. Známe dva typy PayLoadu. V jednom typu je jedna kolejnice – jeden tým tlačí vozík, druhý se brání. Druhý typ je velmi podobný, ale kolejnice jsou dvě a vozíky taktéž. Je to něco jako závod. O to, který tým dostačí vozík na cílovou plochu jako první.

Jak event probíhal?

Postavila se speciální aréna, kterou můžete vidět na videu dole. Lidi se rozdělili na dva týmy – červený a modrý. Rozdaly se zbraně a výstroj a šlo se do boje! Zezačátku to bylo celkem těžké – lidi se nechovali zrovna nejlépe. Po nějakém čase a restrikcích se ovšem hráči uklidnili a začala ta pravá soutěž! Byla to velmi emotivní a tuhá hra – slzy stříkaly proudem. Samotný event trval zhruba hodinu a půl. Hráči si užili mnoho srandy, byla to velká zábava. Také protože to byl velmi originální event, PayLoad se na serveru ještě nedělal. Event se velmi vydařil a všichni se jistě těší na opakování! Velké poděkování patří také nejlepším organizátorům na zeměkrychli – Rick4103 a Skretak007!

[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=gyEDIYFXmo4″]
A zde již slibované video z eventu

Můžu si TF2 zahrát?

Ano, můžete! Team Fortress 2 je free to play! Stačí se pouze zaregistrovat na službě zvané Steam. Team Fortress 2 můžete okamžitě stáhnout zde.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!