Výzva: Majncraft VS Imira

Jmenuji se Mira a jako zakladatel imira.eu jsem se rozhodl vyzvat Váš server Majncraft na PvP souboj. Čtyři nejlepší bojovníci z Vašeho server proti naším čtyřem nejlepším bojovníkům na život a na smrt. Souboj proběhne 6. dubna v Imirské aréně, která se pro tento souboj připravuje. Vítězný tým bere vše, celkem 4 kopie hry Sequence.

Imirská aréna ve výstavbě

O souboji

  • Souboj proběhne 6. dubna na serveru imira.eu v 20:00.
  • Každý tým musí mít čtyři bojovníky a jednoho náhradníka.
  • Souboj bude mít celkem 5 kol, tým který získá více výher získává 4 kopie Sequence.
  • Výherce musí hru okamžitě aktivovat na Steamu, hru nesmí prodat. Pokud výherce hru nechce, může ji darovat vlastní straně (tzn. pokud vyhraje Majncraft, může hru darovat jen členům Majncraftu, to samé platí pro imiru.eu)
  • Pokud tým nebude mít 4 bojovníky, nebude mu udělena výhoda a bude muset hrát s méně bojovníky, proto se doporučuje mít náhradníka.

 

O imiře.eu

Jedná se o nový originální server, který si neklade za cíl získat, co nejvíce hráčů ani konkurovat ostatním serverům. Namísto toho se snažíme s ostatními servery spolupracovat. Náš server není public, což znamená, že není otevřený pro každého. Pečlivě si vybíráme lidi, kteří se k nám připojí. Nestačí jen znát pravidla, musíte se nám líbit. Server je proto tzv. elitní. O serveru si můžete více přečíst na www.imira.eu.

 

Tým Majncraft

Za tým Majncraft nastoupí nejlepší bojovníci, kteří se blejskli na pátečním PayLoad eventu. Jsou to Safoo, Prcek101, Hyna4, Rick4103 a náhradník hunter_sk.

 

Speciální poděkování

Speciální poděkování bych chtěl věnovat Jasonu Wishnovi, vývojáři hry Sequence, který nám poskytl svou hru jako ceny pro náš event.

 

 

Tagged with: , , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!