MajnCraft nyní i pro non-premium!

Mnohým určitě zatrnulo, mnohým se splnil dlouhodobý sen! Po dlouhých úvahách jsme se rozhodli udělat náš server MajnCraft otevřený i pro lidi, kteří si minecraft nemohou dovolit koupit. Je to tak trochu nečekané a bylo to velmi těžké rozhodnutí, ale myslíme, že jsme udělali dobře.

Co nás vůbec vedlo k tomuto rozhodnutí? Inu, myslíme si, že Mojang už si nahrabal prachů dost a tak je fér poskytnout náš server i pro lidi, kteří nemají tolik peněz a tudíž si nemohou dovolit koupit premium. Když si to tak uvědomíta – 19,95€ je docela dost! Minecraft vydělal už přes 80 milionů dolarů. A to Mojangu musí stačit. Přecijen indie vývojáři jsou jen indie, nepotřebujou tolik peněz jako velká vývojářská studia, která chrlí jednu AAA hru za druhou. Indie vývojáři na vývoj her nepotřebují tolik peněz, takže okrádat indie vývojáře není tak hrozné jako okrádat velká studia.

Je nám jasné, že mnoho lidí bude proti. Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat. Uznáváme – MajnCraft se snažil vždy být premium-only server, protože to tak je lepší a udržuje se větší kvalita serveru, ale – no tak, mějte trochu soucitu s chudými! Soucit s chudými patří k základům naší společnosti. Bez něj by to tu bylo jako v džungli někde v pralese. Takže závěrem – těšíme se na novou vlnu hráčů, kteří nás jistě velmi obohatí nádhernými, gigantickými stavbami, novými redstone obvody a dalšími úžasnými věcmi! Nashledanou na serveru!

A zde již přikládáme link, kde si můžete minecraft stáhnout!

Minecraft stahujte zde!

Edit: Pro ty méně chápavé, jde o aprílový žert! Warezáky nemáme v lásce i nadále. :P

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!