Tragédie: Majncraft byl poražen

Ano je to tak, včera v těžkém souboji proti Imiře.eu Majncraft prohrál. Majncraft bojoval statečně ale bohužel to nestačilo. První dva kola vyhrál Majncraft s nadhledem a Imira byla otřesena, ovšem v třetím kole Imira použila novou taktiku a tím porazila Majncraft třikrát za sebou. Výsledek souboje je tedy 3:2 pro Imiru.

Za tým Majncraft hrál Safoo, Hyna4, hunter_sk a Prcek101. Za tým Imira.eu hrál Kyrbi, Doupi, bunniBun a Irandael.

Výherci získali kopie Sequence. Ovšem Majncraft získal také cenu útěchy, 2 kopie Sequence. Získal ji Kyngsley a Safoo, doufáme, že si hru užijí ve zdraví.

Stream

Tento souboj jste mohli sledovat na Majncraft Streamu, který moderoval PacXCZ a Kyngsley, pokud jste Stream prošvihli nebo jste se nedostali mezi diváky, můžete se záznam streamu spustit zde (livestream.com/majnstream/video…). Dále tento souboj natáčel i PapriCZka a jeho video můžete shlédnout zde youtu.be/KivLpPy94k4.

 

Odveta?

Mnozí z vás byli nespokojení s výsledkem souboje, ovšem my z Imiry byli spokojeni, ale chceme vám dát další šanci, proto chceme brzo zorganizovat další souboj. Souboj se neuskuteční dříve než za měsíc.

 

Speciální poděkování

Speciální poděkování patří  Jasonu Wishnovi, vývojáři hry Sequence. Serveru Imira.eu za zorganizování tohoto eventu a serveru Majncraftu za poskytnutí prostoru k tomuto eventu, dále patří poděkování všem, kteří se souboje zúčastnili a v neposlední řadě ještě dvou skvělým streamerum PacXCZovi a Kyngsleyovi.

 

Tagged with: , , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!