Výzva: Majncraft VS Imira, již dnes

Dnes 6. dubna v 20:00 proběhne dlouho očekávaný souboj Majncraft proti Imiře. Za každý server nastoupí ti nejlepší bojovníci, aby bojovali za svůj server. Souboj bude mít celkem 5 kol ve kterých se ukáže, který server je silnější. Vítězný tým získá 4 kopie Sequence.

Pohled na arénu, kde se uskuteční souboj.

Info pro bojovníky

Na těchto 5 nelítostných kol získáte tyto zbraně a předměty, jak je využijete je na vás, musíte s nimi vydržet celkem 5 kol. Budete mít k dispozici 15 kamenných mečů, 5 obyčejných luků, 50 ostrých šípů, 12 pevných kožených brnění a 192 kůží na výrobu dodatečné zbroje.

Na zahnání hladu vám bude poskytnuto 5 dortů v šatně a plná truhla čerstvých chlebů.

Pokud zemřete zůstanete v šatně do té doby než bude vyhlášené další kolo, pokud toto pravidlo porušíte bude z výzvy vyřazen celý tým a tím automaticky prohrajete.

Lootování kořisti je dovoleno, pokud tedy zabijete nepřítele, můžete si vzít jeho věci.

Za žádných okolností nesmíte vstoupit do soupeřovi šatny, pokud tak učiníte, váš tým automaticky prohraje.

 

Info pro diváky

Na server imira.eu je zajištěno i místo pro diváky, pokud se chcete připojit a sledovat tento souboj přímo, kontaktujte mě (MiraCZ) na IRC #Majncraft  a domluvíme se. Souboj se bude také streamovat na stream.majncraft.cz.

 

O imiře.eu

Jedná se o nový originální server, který si neklade za cíl získat, co nejvíce hráčů ani konkurovat ostatním serverům. Namísto toho se snažíme s ostatními servery spolupracovat. Náš server není public, což znamená, že není otevřený pro každého. Pečlivě si vybíráme lidi, kteří se k nám připojí. Nestačí jen znát pravidla, musíte se nám líbit. Server je proto tzv. elitní. O serveru si můžete více přečíst na imira.eu.

 

Speciální poděkování

Speciální poděkování bych chtěl věnovat Jasonu Wishnovi, vývojáři hry Sequence, který nám poskytl svou hru jako ceny pro náš event.

 

Souboj proběhl!

Vítězem souboje se stala Imira.eu, která vyhrála 3 kola a Majncraft jen 2. Příští měsíc nebo později se bude konat odveta, takže trénujte. :)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!