Aktuality na webu

 

Nečekejte žádné zvláštní novinky, jen bych vás rád upozornil na dění na webu.

V posledních měsících jsem nenápadně převzal neoficiální roli správce obsahu webu (tedy kromě sekce články, s těmi mě neotravujte) a postupně jsem se pustil do upravování značně zanedbaných stránek.

Pravidla

Možná jste si toho ani nevšimli, ale už před více než dvěma měsíci jsem udělal spoustu změn v pravidlech serveru – kromě korektury a ujasnění formulací jsem přidal některá pravidla, o kterých pravděpodobně ani nevíte, že chyběly – především ty, týkající se staveb a jejich schvalování. Hráčům, kteří pravidla neviděli od přidání na whitelist v prosinci nebo ještě déle doporučuji, aby si je znovu přečetli – přestože si většinou vystačí s tím nejdůležitějším o jistém zásadním orgánu.

Whitelist test

Z aktualizovaných pravidel vychází současný whitelist test – ten prošel od začátku vývoje nespočtem změn a v současné době se ustálil na snad vyhovující podobě. Momentálně se skládá ze sady 34 otázek, z nichž 9 je pro všechny testy společných a dalších 7 se vybere náhodně. Všechny otázky jsou snadno dohledatelné buď v pravidlech, v CJDZ nebo v běžně dostupných základních zdrojích (wiki).

CJDZ

CJDZ bylo také značně zrevidováno, zaprvé kvůli testu, zadruhé kvůli zavádění nových pluginů. Měli byste tam najít opravdu všechno, co potřebujete vědět – jestli vám něco chybí, rozhodně pište.

Projekty

A nakonec dvě nové stránky, na které jsem tímto článkem chtěl upozornit především – najdete je pod menu Server.

První jsou Projekty – naleznete v nich, jak název napovídá, seznam veškerých projektů na serveru – s odkazy na dynmapu a příslušné téma na fóru. Hodí se, když hledáte místo, kde byste se usadili, nebo třeba když si jen tak chcete prohlížet stavby na serveru. Seznam pravidelně aktualizuji.

Minecaching

Stránku Minecachingu jsem vytvořil proto, že aktivita našich kačerů je trestuhodně nízká a doufám, že nalákám nové lidi. Rozhodně vám doporučuji Minecaching vyzkoušet – motivací vám může být i soutěž Nejlepší Minekačer. O co jde se dočtete tam.

 

Ještě uvažuji o přidání stránky Eventy, je ale jen na vás, jestli ji bude čím plnit – tak buďte aktivní. :)

Teď už zbývá jen předělat dávno neaktuální stránku O hře, to očekávejte v budoucnu.

Budu rád za jakékoli návrhy a připomínky – pomozte nám zůstat nejlepšími. :P

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!