Minecraft The Sandbox Minigame

Ahoj, po delší době jsem se rozhodl, že něco vytvořím. Podíval jsem se na YouTube a tam bylo video od sethblinga na nový snapshot. Hned mě napadlo co udělám: Minecraft The Sandbox Minigame.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=AB_Pr-bXASk]

Jedná se minihru, ale zcela jinou než jste dosud viděli. Vše začne tím, že si připravíte svoje „hřiště“. Zaplníte žlutou vlnu hlínou a kamenem. Zasadíte 2 stromy a vše může začít. Ze začátku budete rádi, že máte trochu skla, ale za nějakou chvíli budete stavět vesnici, ve které budou běhat vesničani a budou koukat jak stavíte nether portál. Možná si říkáte, čím se to od normálního Minecraftu liší. Celá mapa je kostka poháněná redstonem. Na mapě je 16 boxů. Každý box je unikátní. Jsou zde boxy, které přemění písek na štěrk, redstone lampu na zlato a tak dále. Ve hře můžete tvořit cokoliv. Od dřevěných seker po stavby v netheru. Pořád je to Minecraft, ale trochu jinak. Pravidla nejsou dána, ale doporučuji hrát na easy.
Hra funguje pouze s nejnovějším snapshotem, popřípadě s verzí 1.3 a vyšší.

Video je opět v angličtině. Pokud by se video s mapou líbilo, mohl bych udělat video, jak takový box postavit. Pokud by jste chtěli další mapy a mini hry s návody, určitě dejte palec nahoru a pokud chcete, tak i odběr. To mě totiž hodně podpoří v dělání videí. :)
Doufám, že vás článek a video zaujalo a mapu si zahrajete.

Mapa ke stažení na PlanetMinecraft

 

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!