The Internationals

Ahoj, zdravíčko, mé jméno jest Cakel a jsem spoluautorem nově vznikajícího projektu, který jsme, společně s kolegou Andym, nazvali The Internationals. Možná se ptáte, proč jsme tak učinili – to je velmi snadné. Jsme totiž.. Ehm, jak to říct, internacioální.

Tím samozřejmě nemyslíme, že bychom byli každý z jiné země a mluvili jiným jazykem, jsme oba hrdí Češi, ovšem náš kanál přeci jen internacionální, tedy mezinárodní, je. A to tak, že já dělám videa v jazyce anglické, zatímco Andy v jazyce Vám mnohem bližších – českém. A to je přesně to, v čem jsme jiní. Možná si říkáte, proč byste se měli koukat na anglická videa, která dělá Čech? Je to velmi snadné. Můžete se semnou daleko lépe ztotožnit – ale hlavně, myslím si, že to celkově hraní dodává úplně nový rozměr. Když se na mne budete koukat, užijete si kopu srandy, něco se přiučíte a určitě si uvědomíte, že je možné odnaučit se českému přízvuku i přesto, že jste rodilý Čech. Věřte mi, jde to.

Co se českých videí týče, v těch si užijete spoustu legrace. Andy je dokonalý bavič, srší dobrým a kvalitním humorem. To můžete samozřejmě posoudit sami – je to jednoduché, prostě se na nás koukněte! Dovolím si zde umístit pátou episodu anglického Let’s Playe – samozřejmě, z Minecraftu. Snad se Vám bude líbit.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=_aYTaigEmww]

 

Odkaz na náš kanál – http://www.youtube.com/TheInternationals3

 

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!