Neoficiální, ale český Minecon!

Malé PNG logo

 

Jak už asi všichni vědí, na 5. a 6. července je naplánovaný festival Fantazie v Chotěboři a právě zde se bude konat PRVNÍ ČESKÝ MINECON!

A co se zde bude dít?

2 dny nabité Minecraftovým programem.

Přednášky o modechserverechvideíchredstonupísničkách a hrách podobných Minecraftu. 6 pořadů od kluků z MinecraftBoxCZ, jako například Beseda, návod jak natáčet videa nebo Živý podcast. Známé osobnosti českého Youtube světa. Soutěže o zajímavé ceny a originální hru Minecraft. Volné hraní a Turnaj v Minecraftu pro Xbox Live Arcade. Těžký znalostní kvíz a zkouška Vašich schopností přežitíTrička a další suvenýry s Minecraftovou tématikou. Kopec zábavy, pokec s dalšími hráči a vůbec skvělá atmosféra!

Pro přesnější informace klikněte http://www.minecon.cz/

A teď informace pro hráče serveru MAJNCRAFT!

Vy, co hrajete na tomto skvělém serveru! Mohl by to být opět jakýsi spich hráčů z Majncraftu, ovšem to nemusí být. Pokud by byla účast i s administrátory serveru, může se stát, že se osobně uvidíme s Ježichem, Housem, Crafem a jinými osobnostmi z youtube světa! Teoreticky by bylo i možné udělat zde jakousi propagační místnost, či stánek věnovaný právě tomuto serveru, ovšem to, už by záleželo na adminech a hráčích! Pište do komentářů své názory!

 

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!