Minezone.cz pro veřejnost již dnes! + Soutěž o domény a hosting

Minezone.cz

Právě dnes, 19.7.2012 ve 20:00, byl spuštěn první československý magazín, který se bude zaměřovat výhradně na novinky z hranatého světa Minecraftu. Dlouho připravovaný projekt, který zabral přes 3 měsíce práce a příprav je konečně v Alfa verzi a mohl tak být poprvé ukázán veřejnosti. Naším cílem je především sloučit českou a slovenskou Minecraft komunitu do jednoho místa, výsledkem by mohla být ucelená společnost hráčů ale i redaktorů a „filmových hvězd“.

Minezone.cz

 

A co je největší výhodou? Všechno si řídí návštěvníci. Obsah si budou psát sami uživatelé (samozřejmě tu budeme držet pořádek a občas také něco napíšeme), tudíž se budeme řídit pravidlem „sami sobě„.

Mezi další výhody bude určitě patři publicita. Máš vlastní studio? Natáčíš videa, které se ostatním líbí? A chceš více odběratelů na youtubu? Stačí si tady vytvořit seriál a nebo prostě začít přidávat videa a odběratelé se jen pohrnou. Můžeš tak zvýšit popularitu svého studia a podpořit sledovanost videí.

Nebo můžeš využít Minezone jako úložný prosto pro své obrázky, stačí si vytvořit galerii a začít nahrávat obrázky. A až budeš psát článek, tak jí můžeš připojit ke článku a podělit se se všemi.

 

A pozor soutěž! Nyní možnost vyhrát 4 domény a hosting až na půl roku zdarma!

 

A nebo se přijď přesvědčit sám, vyzkoušej všemožné a co ti bude chybět, tak můžeš navrhnout a my to doděláme co nejdřív to půjde.

 

Těšíme se na Tvojí návštěvu.

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!