Pauctův průvodce Majncraftem: Pyramida Slunce

Asi každý z nás zná pojem Louvre. Toto nejslavnější pařížské muzeum se vyznačuje především svým tvarem skleněné pyramidy mířící do dvou stran. Jak ale vypadá její hranatý protějšek, postavený z poctivě vyrobených surovin a stojící na největším českém Minecraft serveru?


Pyramida Slunce je, stejně jako Louvre, skleněná pyramida se dvěma hroty- nahoru a dolu. Z vrcholku pyramidy se po rozích skleněné konstrukce rozlévá láva, která díky chytrému způsobu vedení končí až na dolním hrotu a díky tomu má pyramida ve večerních hodinách velmi zajímavý světelný efekt (Láva je samozřejmě zabezpečená proti případnému uhoření náhodných kolemjdoucích). Na vrcholku pyramidy se pak nachází Beaconový blok, díky kterému je v některých částech muzea zvýšená rychlost.

Celý komplex stejně jako ve Francii funguje jako muzeum. Zatímco v kulatém světě můžeme pozorovat díla jako Mona Lisa, nedaleko od Pískovny jsou k shlédnutí skutečné skvosty jako například Pomíjivý život od Glowa Degase ( Celková cena byla agenturou Edmonnd vyčíslena na 95 200 Liber) nebo dílo Veselá pastýřka od Leonarda da Redstone. Cena tohoto obrazu je nevyčíslitelná a není ho možné (díky moderní technologii odrazového skelného vlákna, ketré svým spojením vytvoří tenkou vrstvu skla, která dokáže odrazit blesk od fotoaparátu) jakkoli vyfotit.

Pro obvyklé návštěvníky je celý komplex muzea otevřen každý den non-stop. Pyramida je poslední stavba v komplexu Pískovny, proto se sem jednoduše dostanete pomocí světélkujícího chodníku v otevřeném světě. Pro ty z vás, kteří si při návštěvě muzea chcete odlovit i nějakou kešku, zde stavitel derby00 připravil hned dvě- Pyramidu slunce (MCT 06) a Dávné časy (MCU 26). Obě z nich rozhodně stojí za to prozkoumat :-).

Rendery vytvořil Bedrych

Doufám, že se vám článek líbil :-)

Paucto

 

  • Předem se omlouvám za delší odmlku, ani já nemám zrovna času na rozdávání a sešlo se více nepříjemných událostí najednou. Teď už by ale články měly vycházet pravidelně.
  •  Dnes jsme definitivně skončili prohlídku komplexu Pískovny, nyní se zaměříme na projekty v okolí Archanděla.
  •  Na Vánoce chystám takový malý speciál a pevně věřím v to, že se máte na co těšit. :-)
  • Ještě jednou zdravím, Paucto

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!