Slavnostní otevření Pískomilova

Ahoj,

na den 22.12.2012 jsem se rozhodl uskutečnit Slavnostní otevření (Města na Majncraftu) Pískomilova.

O čem bude? O otevření tohoto města, zároveň také slavnost.

Proč bude? Abych toto město otevřel, a ukázal, a také rozdal nějaké te odměny a VIP šeky na parcely. :D

Doprava : Jeďte do Sibiře (Směr Shardizard), poté vystupte a běžte po schodech, po cedulkách k Pískomilovu a po žebříku, poté nasedněte do metra, a až skončí metro, tak běžte těch pár metrů pěšky až narazíte na portály.

Odkaz na Forum : http://forum.majncraft.cz/threads/p%C3%ADskomilov.4080/

Odkaz na Wiki : http://wiki.majncraft.cz/projekty/mesta-a-vesnice/piskomilov

Odkaz na DynMapu : http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=7&x=4485.957015600109&y=64&z=-2277.519346449219

Na vesničce probíhají poslední úpravy, dodělává se terén, socha draka atd.

Program :

13:00-13:10  Slavnostní zahájení

13:10-13:25 Lukostřelba

13:25-13:50 Závody na prasatech

13:50-14:10 Chytání ryb

14:10-14:30 Sprint (uvidíte sami)

14:30-14:50 Plavání

14:50-15:10 Hledání knížek (Book and Quil)

14:10-15:30 Závody na loďkách (Poplave se do Shardizardu a zpět)

15:30-15:50 Gladiátorský souboj

15:50-16:10 Slavnostní vyhlášení a rozdání odměn

Historie města :

Kdysi dávno, v dobách před druhým Vpádem a dávno před dopadem Archanděla a příchodu lidí na Novou Zeměkostlu existovalo poklidné sídlo ukryté hluboko v poušti. Místní obyvatelé žili v izolace, bez potřeby navazovat kontakty s okolním světem, nebo s ním snad obchodovat.Díky blízké oáze byli soběstační, a proto do malé vesničky nepřicházeli téměř žádné zprávy zvenčí. Tak tomu bylo po generace, po dlouhá desetiletí. V časech smutku jim dodávala útěchu víra v jejich boha Pískomila, mytickou bytost, která strážila vesničku proti nepřátelům a zároveň v ní byla uctívaná jako božstvo. Svět ale nezahálel. Vypukla válka, dlouhá a strašlivá. Enderdragon, Pán Konce, Letec soumraku a Požírač noci napadl náš svět a před jeho mocí padaly říše po říši, impérium po impériu. Ve stopách endských armád se táhly hory mrtvol, zohavených a spálených mocnou magií, kterou boje přímo přitahovali. Miliony zemřely, než byly poslední zbytky bojůvky Lesixie, poslední Velekněžky Konce, který uprchla před Dračí kletbou do Netheru rozprášeny. Nakonec stanula sama tváří v tvář Poslu Smrti, zoufalá a zlomená.

Drak uzřel, že někdo unikl nesmírnému utrpení, které pro Bratrstvo uchystal, a spálil Velekněžku i s celou vesnicí na popel.Tedy, spálil by, nebýt Pískomila, který přilétl na blanitých křídlech a zakryl přeživší svými krovkami. Všemocný a všemohoucí drak spatřil boha, který se mu opovážil postavit a vyslal proti němu krutou vlnu té nejtemnější magie.Ta jej pohltila, zlámala mu křídla a vyrvala z něj duši, rozmačkanou a rozsekanou na popel.Svou obětí však dal Pískomil čas Lesixii provést svou vlastní oběť, která spolykala její životní sílu a oživila malou skupinku bytostí, která posléze obnovila řád světa. Velekněžka sama však navždy připoutala svoji duši k Enderdragonově, který se šokem z tohoto nového stavu své mysli stáhl zraněn zpět do Endu a povolil svou vládu nad světem.

Když o mnoho tisíciletí později dopadl Archanděl, našli přeživší v poušti Pískomilov, ve kterém až dodnes uctívají milénia mrtvého boha a kde vládlo Bratrstvo Konce.

A tak, když Utheraptor převzal velení nad Bratrstvem, pověřil znovuobjevitele vesničky, Mateje773, aby na ni dozíral jako jeden z Bratrstva.
A tak tomu je dodnes, a bude tomu tak až do třetího, posledního Vpádu.

[IMG]

[IMG]

Budu rád když přijdete, matej773 :)

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!