Nový systém VIP a další novinky! [APRÍL]

S úsměvem na rtech a teplem u srdce vám oznamujeme, že Majncraft už velmi brzy přejde na nový systém hodností. Nemusíte se ničeho bát, premium-only zůstane zachováno. Myslíme, že všechny změny budou k prospěchu serveru a samozřejmě i k prospěchu všem hráčům. Pojďme se společně kouknout na všechny novinky, které si tímto okamžikem můžete zakoupit!

VIP+

Chtěli jste být někdy trochu více vidět, ale neměli jste nic konstruktivního a debatu obohacujícího? Nevadí! Za pouhých 99Kč měsíčně můžete mít VIP+, které Vám poskytne bílou barvu nicku, takže v záplavě šedi půjdete perfektně vidět! Aby bylo všem hned jasné, že jste na výši, budete mít před jménem zdůrazněné, že jste VIP+ a že by vás ostatní měli respektovat. A zde přikládáme náhled.

VIP+

Cena:

 • 99Kč za měsíc.

VIP++

Tímto nekončíme, ale jenom začínáme! Toto je druhé VIP, které si můžete koupit. Všechny přítomné VIP můžeme uklidnit – status jim zůstane. Za 10Kč měsíčně. Co vám toto postavení přináší? Především hezčí barvičku, protože hezký barvičky jsou důležitý, také budete moci hledat griefery pomocí hawku. A nesmíme zapomenout na možnost upravovat příspěvky na fóru. Za jednorázový příplatek 49Kč můžeme zařídit i to, aby váš edit nebyl vidět, což se může hodit v případech, kdy chcete někomu například opravit pravopisné chyby a nechcete zbytečně vířit prach. VIP mají krásnou orandžovou barvu, kterou lze vidět na obrázku níže.

VIP++

Cena:

 • 299Kč za měsíc.
 • 10Kč za měsíc ti, kteří již mají status VIP. U jelly?
 • 49Kč jednorázový příplatek za zneviditelnění editu příspěvku na fóru.

BADASS VIP+++

Někdy člověk zkrátka musí ukázat, že je pravej badass a že na to má. Ale nebojte – I na vás jste mysleli. A proto nabízíme BADASS VIP! Co obsahuje? Samozřejmě vše, co je obsaženo v předchozím VIP, ale ještě něco navíc. Vaší černé barvy si všichni všimnou a budou vědět, že před vámi mají sklopit hlavy a třást se. Navíc budete mít možnost givnout si nezničitelný diamantový meč se všemi enchanty, protože jste badass. Dostanete navíc kompletní diamantové brnění kompletně imunní proti VŠEM mobům. Být drsňákem nebylo nikdy tak snadné!

BADASS VIP

Cena:

 • 499Kč za měsíc.

BRONY+

Pokud milujete cukrkandlové roztomilé poníky a brečeli jste u This Day Aria, můžete to dát všem najevo tím, že si zakoupíte BRONY+ pack. Dostanete krásně duhový nick podle barev Rainbow Dash a za malý příplatek poníka dle svého výběru.

Výběr je limitovaný, takže si pospěšte. Buďte s námi Brony jenom za 89Kč! Barvy v nicku se pravidelně střídají.

BRONY
Cena:

 • 89Kč za měsíc
 • 10Kč příplatek za vlastního poníka. A ne, nemůžete ho zabít, vy bezcitné bestie!

MOD

Konečně se dostáváme i k něčemu zajímavějšímu! Barví se vám oči doruda, když občas vidíte některé taky hráče? Chtěli jste vždy být rukou spravedlnosti, ale nikdo si vás nevšiml? To ode dneška vůbec nevadí. Nabízíme vám totiž možnost koupit si moderátorské postavení. Jelikož toto ale není jen tak, nejdříve budete muset zaplatit zálohu, poté budete bezpečnostně prověřeni. Budete muset zaslat číslo vašeho občanského průkazu, motivační dopis o 1000 slovech a číslo svého účtu. Až na vás dojde řada, prověříme si vás. Pokud se rozhodneme, že jste vhodným kandidátem, doplatíte druhou polovinu částky a budete moci moderovat. Budete moci banovat lidi, dávat je do vězení, kopat ze hry, usměrňovat je na foru a na IRC. Pokud se nám však vhodným kandidátem zdát nebudete, záloha propadá v náš prospěch. Barvu jistě všichni znáte, ale pro jistotu přikládáme i náhled.

MOD

Cena:

 • 799Kč první záloha.
 • 799Kč druhá záloha po zaplacení.
 • 1000Kč poté každý měsíc.

GOD

Někdy ale ani moderátorské postavení nestačí a proto si můžete zakoupit i goda. GOD má všechna práva jako moderátor a něco navíc. Mnoho lidí by si přálo ovládat sílu takovou, že s ní můžete měnit svět. To není problém s WorldEditem. A dostanete krásnou modrou barvu, která je prostě nejlepší. Na tom se všichni shodneme. Ovšem býti bohem není jen tak. Nemůžete si jej jen tak zaplatit a okamžitě se jím stát. Co si o nás myslíte? Na post GODa budete muset mít bezpečnostní prověření a naprosto nutné jsou také předchozí moderátorské zkušenosti. Musíte být moderátorem minimálně dva měsíce bez jakéhokoliv problému, poté vám bude umožněno stát se bohem a mít neuvěřitelnou sílu měnit svět! God má sexy modrou barvu. No není k sežrání?

GOD

Cena:

 • 2999Kč za měsíc.

Požadavky:

 • Minimálně dva měsíce předchozích moderátorských zkušeností.

ADMIN

Jelikož jsme ale opravdu štědří, dáváme k dispozici i toto výsostné postavení. Dostanete všechna práva k celému serveru Majncraft včetně přístupu do konzole. Vlastně se můžete stát jedním z majitelů našeho krásného serveru. Ale stejně jako u GODa, i zde máme několik požadavků. Musíte mít minimálně třítýdenní zkušenost s GOD postem. A zadruhé si musíte nainstalovat software, který vás bude natáčet přes webkameru a živě vysílat nám. Nemůžeme riskovat, promiňte. Admin se může chlubit barvou zelenou.

ADMIN

Cena:

 • 4999Kč za měsíc.

Požadavky:

 • Zkušenosti s postem GODa, minimálně třítýdenní.
 • Webkamera

ExADMIN

I my chápeme, že platit nelze věčně a tak vám nabízíme i post-adminské postavení. Žádná práva už mít nebudete, ale budete se moci pyšnit světle zelenou barvou, která je důkazem toho, že jste tu dříve vládli a tak by si na vás všichni měli dát pozor.

ExADMIN

Cena:

 • 299Kč za měsíc.

Požadavky:

 • Zkušenosti s adminováním Majncraftu.

ULTRA HARDCORE BADASS ADMIN GOD MOD VIP

Někdy zkrátka musíte být nejlepší. Toto je náš nejobsáhlejší balíček vůbec. Obsahuje všechna práva, která si dokážete vůbec představit včetně přístupu do konzole, do tohoto webu, FTP, dokonce k našim bankovním účtům a kreditním kartám. Uvědomujeme si, že tento post je pouze pro ty nejlepší z nejlepších a nejbohatší z nejbohatších. Na tento post máme také velmi vysoké požadavky. Musíte mít zakoupeny všechny předchozí balíčky začínající od BADASS VIP. Dostanete barevný nick, který bude symbolizovat všechny vaše posty, jak je vidět na obrázku níže. Díky našim skvělým programátorům váš nick bude obarven bez toho, aby se barvy opakovaly. Také jsou postupně dle hodností, počínaje ULTRA HARDCORE BADASS postavením.

ULTRA HARDCORE BADASS ADMIN GOD MOD VIP

Cena:

 • 9999Kč za měsíc.

Požadavky:

 • Měsíční zkušenosti jako BADASS VIP.
 • Dvouměsíční zkušenosti jako MOD.
 • Měsíční zkušenost jako GOD.
 • Dvouměsíční zkušenost jako ADMIN.

HOLKA

Poslední barevný balíček na závěr určený pro něžnější pohlaví. Určitě vás někdy štvalo, že třeba někdo neví, že nejste chlap. Už nikdy více. Pokud si zakoupíte tento balíček, dostanete růžovou barvu nicku a dva vykřičníky zdarma. To jen pro jistotu, aby si vás všiml opravdu každý. Abychom si byli jisti, že jste opravdu žena a nevymýšlíte si (ať už z jakýchkoliv důvodů), budete se nám muset vyfotit a představit na webkameře. Abychom měli opravdovou jistotu.

!HOLKA!

Cena:

 • 199Kč za měsíc.

Požadavky:

 • Foto a představení se na webkameře.

Tímto končí naše barevné balíčky. Ale nebojte, máme pro vás ještě více jednorázových nabídek!

Unjail

 • Určitě se vám někdy stalo, že vás někdo zavřel a vy jste byli nevinní. Ovšem to jsme se rozhodli změnit. Spravedlnost nikdy nebyla rychlejší. Za 299Kč dostanete unjail z kteréhokoliv vězení na našem serveru.

Unban

 • Stát se mohou ale i horší věci, jako třeba ban. Už ovšem nemusíte smutnit, protože vám nabízíme unban jen za 599Kč!

Jail

 • Ano, čtete správně! Za pouhých 999Kč můžete kohokoliv dle svého výběru zajailovat a dát mu trest podle svého uvážení. Horní maximum jsou však tři bedny uhlí.

Ban

 • Někdy ovšem ke spokojenosti ani nestačí eliminace nepřítele vězením, proto vám také nabízíme možnost zabanovat člověka dle vlastního výběru. Ceny se liší podle doby banu.
 • 1499Kč za týdenní ban, 1999Kč za měsíční ban, 2999Kč za permanentní ban.
 • Nabízíme také výhodný balíček JAIL+BAN. Pokud si koupíte Ban, dostanete poukázku na 75% slevu na Jail!

Propagace kanálu

 • Jste začínající let’s player, který nemá pořádný mikrofon a počítač, není vtipný a neumí ani točit širokoúhle? Soucítíme s vámi a všichni víme, že začátky jsou těžké. Proto si za pouhých 199Kč za měsíc můžete zaplatit reklamu přímo ve hře!

NON-Premium prohlídka

 • Majncraft je bohužel stále premium-only, ale máme pro vás nabídku návštěvy serveru a to za pouhých 599Kč! Nebudete moci ovšem s nikým mluvit ani nijak jinak interagovat. Je to prostě prohlídka. Na den.

Množstevní sleva

Při nákupu dvou položek dostanete slevu 5% z celkové objednávky. Při nákupu tří až čtyř sleva dosahuje 10%. Při nákupu pěti a více dostanete slevu 15%, což se vyplatí!
Na závěr bychom chtěli poděkovat všem lidem za jejich nápady. Tímto začíná nová éra Majncraftu. Naviděnou na serveru a krásné Velikonoce!

 

Jedná se o Aprílový žertík, žádné zpoplatňování  hodností nebude!

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!