Pořad o Minecraftu #8 – HouseCZ!

Osmý díl našeho pořadu o Minecraftu je nabitý k prasknutí. Tématem speciálních Creeprovinek je česko-slovenská a zahraniční komunita, ale nejdůležitějším bodem programu je rozhovor se slavným Housem z MinecraftBoxu, ve kterém mu Dave položí několik zajímavých a záludných otázek.
[media url=“http://www.youtube.com/watch?v=c_WgzhDqnCo“]

Samozřejmě nechybí ani novinky. Podívá se na nový snapshot 13w16a, nový Minecraft Launcher a nové dárkové předměty od Mojangu a Jazwares.

V pravidelném seriálu o historii vývoje hry dokončí Betu 1.8 Adventure Update.

V příštím díle můžete očekávat opět plánované, ale nepřidané změny. RetroUpdate s Minecraftem 1.0 a událostmi okolo vývoje. Několik komunitních výtvorů a tématem budou různé klony Minecraftu.

 

About Author

WoMD

Je mi 18 let. Studuji na Gymnáziu Budějovická a hraju s mými přáteli Minecraft více než rok a půl. Zajímám se o krásné dívky, filmy, seriály a hudbu, jako třeba SKA, reggae, dubstep nebo dancehall, a samozřejmě o počítače, programování a počítačovou/mobilní grafiku. Natáčím pořad o Minecraftu jménem Creeprovinky. Odpovídám na jakékoliv dotazy ohledně hry a velmi rád pomohu nováčkům či těm, co se chtějí dozvědět něco nového nebo užitečného o Minecraftu. View all posts by WoMD →

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!