Pořad o Minecraftu – Creeprovinky #5

Nové díly Creeprovinek jsou tu. A lepší než dříve!

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=4XWf6ErKKOA]

V pátém dílu našeho pořadu o Minecraftu se Dave podívá na očekávaný update pro Minecraft pro Xbox 360 a poví vám něco o Moravském Craftconu.

Dále se bude věnovat budoucnosti Pocket Edice a nové funkci pro PC i mobilní verzi – Minecraft Realms.

V komunitní části představí připravované RPG Cube World, doporučí vám jedno zajímavé video a rozebere modifikaci Mutant Creatures.

V seriálu o historii vývoje Minecraftu se tentokrát posune přes Betu 1.4 až k 1.6.6. Také vám poví o začátcích Pocket Edice.

Příští díl Creeprovinek bude speciální, hlavním tématem bude MinecraftBox a celý díl bude natáčen ve studiu společně s Housem, kterého se zeptám na nějaké zapeklité otázky. V RetroUpdatu se podíváme na Betu 1.7 a začneme rozebírat Adventure Update.

Doufáme, že se vám budou nové Creeprovinky líbit ;)

About Author

WoMD

Je mi 18 let. Studuji na Gymnáziu Budějovická a hraju s mými přáteli Minecraft více než rok a půl. Zajímám se o krásné dívky, filmy, seriály a hudbu, jako třeba SKA, reggae, dubstep nebo dancehall, a samozřejmě o počítače, programování a počítačovou/mobilní grafiku. Natáčím pořad o Minecraftu jménem Creeprovinky. Odpovídám na jakékoliv dotazy ohledně hry a velmi rád pomohu nováčkům či těm, co se chtějí dozvědět něco nového nebo užitečného o Minecraftu. View all posts by WoMD →

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!