Letní Minecraft sraz v Barochově

Srdečně vás zveme na letní Minecraft sraz, který se bude konat 24.8.2013 v Areálu Barochov.

Pro účastníky srazu jsme připravili celodenní program se soutěžemi o tématické ceny. V rámci programu se budete moci utkat v Deathmatch turnaji bojové simulace Battlefield Live! a ulovit cenu v Lanovém parku. Na závěr je připravena velká bitva dvou armád, ve které budete moci spojit síly s nově získanými přáteli a strhnout vítězství na svou stranu. Po dni plném zážitků přichází večer a s ním posezení v zahradě, táborové ohně a občerstvení s grilem.

Připraveno je také ubytování za zvýhodněnou cenu v penzionu nebo na turistické ubytovně. Ve vyčleněné části zahrady je možno stanovat.

Neváhejte a přijeďte se pobavit s českými hráči Minecraftu. Podrobnější informace na fóru zde.

Další informace naleznete na www.arealbarochov.cz v sekci Akce/Minecraft sraz, kde i naleznete online formulář pro přihlášení, ceník a možnosti dopravy k nám.

Těšíme se na Vás!

Areál Barochov
je outdoorové rekreační středisko s možností adrenalinového i relaxačního vyžití. Na odvážné čeká výzva lanového centra situovaného v korunách stromů a bojová simulace Battlefield Live! založená na americkém tréninkovém systému MILES. Chvíle naplněné klidem a pohodou prožijete při projížďce krajinou v sedle našich koní či v parkové zahradě anglického stylu.

Battlefield LIVE

Je herní systém založený na armádním cvičném systému MILES. Zbraně střílí infračerveným paprskem, což jim dává vyjímečnou přesnost a dostřel až do vzdálenosti 200 metrů. Zbraně jsou vybaveny senzory, které snímají zásahy, takže není možné podvádět. Čeká vás turnaj týmů o tématické kostičkové ceny, na nejlepší tým pak čeká vstup do závěrečné bitvy zdarma.

Lanové centrum je překážková dráha 8 metrů nad zemí v korunách stromů s více než 50 překážkami. V rámci vstupu na vás čeká 1. okruh lanové dráhy s možností „ulovit“ si kostičky, které budou zavěšeny na překážkách. A na ty nejlepší kostičky už budete potřebovat um, odvahu a šikovnost.

Večerní program pak sestává již z volné zábavy v areálu, posezení u občerstvení, grilovačkou, táborákem, možností projet se na koni, bloumání po anglické zahradě či prohlídka ruského bitevního vrtulníku MI-24D.
Doprava
Areál se nachází necelých 30 km od Prahy směrem na Benešov. Dostanete se k nám autem či autobusem. Více informací najdete na fóru nebo na stránkách www.arealbarochov.cz

Tagged with: , ,

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!