Chaos Engine

[IMG]

Tohle není nijak Minecraftová novinka, ale jedná se o hru, která rozhodně stojí za zmínku. Chaos Engine je hra od Bitmap Brothers která vyšla původně pro AMIGU a později byla portnutá pro PC. Ještě jako prcek jsem ji hrával na staré 486 s monochromatickým monitorem a dodneška na tu dobu vzpomínám. Co si pamatuji, tak hra byla dost hardcore a dohrát ji do konce nebylo jen tak. Když už se mi to po dloouhé době podařilo, málem jsem samou radostí vyskočil z okna.

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=mXJKr_BP4vc]

Nyní přichází znovu mezi nás ve formě „restoration“. Původní hra bude na Steamu k dispozici a bude mít 2 herní/vizuální módy. Enhanced a Classic mode. Hráči si tak budou moct zahrát originální verzi s originální bitmapovou grafikou případně vylepšenou „remasterovanou“ verzi s pravděpodobně vylepšenou grafikou a lepším ovládáním (v originální verzi se dalo pohybovat pouze 8mi směry, Enhanced mod umožní pohyb 16ti směry).

Na tuhle hru mám parádní vzpomínky a myslím, že se mezi námi najde více pamětníků, kteří ocení možnost si znovu tuhle pecku zahrát :) Hra vyjde 29.8. a je možné si ji předobědnat s 10% slevou za 7.19€ na Steamu či naGetGames.

A zde je drobná ingame ukázka:

[media url=http://www.youtube.com/watch?v=DhsxFmD-PTM]

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!