Stříháme pro Battlestar

Zdravím, pravidelní čtenáři, hráči na serveru či náhodní kolemjdoucí.
Jak jistě víte,

stavba největšího projektu na serveru – Battlestar – pořád pokračuje. Naneštěstí nám dochází nejdůležitější materiál – vlna. Neznamená to však, že bychom byli v koncích a teď bojujeme o přežití – to ani náhodou.

Je však pravda, že neustále stříhat a stavět je poněkud ubíjející a tak jsme si pro Vás, hráče Majnu, připravili speciální event. Tento event začal 1.7. a trvá až do 31.8. Jde o to sehnat co největší množství vlny, konkrétně světle šedé (Light Grey).

Nebojte se, odměnu dostanete všichni, podle toho, kolik nashromáždíte vlny. Konkrétně se jedná o 150Ł na dvojbednu. Pro největší dříče máme připravené speciální odměny, a to konkrétně dárkové balíčky s hodnotnými cenami pro první trojici nejlepších sběračů. Ti také dostanou 5k/3k/2k liber za 1./2./3. místo. Výplaty budou provedeny na konci soutěže.

Pravidla jsou tedy jednoduchá, nashromáždit co největší množství. Vlnu budete odevzdávat v areálu Chemičky, konkrétně v tomto skladě (modrá budova). V Chemičce budou již připravené dvojbedny, které naplníte a následně zamknete na svoje jméno.

Dále by vás také mohlo zajímat, kde všude je možné vlnu stříhat. Je pro vás připravena jedna nově vybavená střižna ve vesmíru na samotné Battlestar, která obsahuje přes 700 ovcí. Druhá střižna má výhodu rychlejšího odevzdávání materiálu, jelikož se nachází v Chemičce samotné (skleněná budova). Jsme si samozřejmě vědomi toho, že pro větší počet shromažďujících účastníku nebudou tyto dvě střižny dostačující. Proto můžete používat střižnu vlastní či střižny na jiných vesmírných lodích.

V případě jakýchkoliv problémů či dotazů se prosím obraťte na pořadatele, to jest Akord, spuntiky, MrNOIP a Ripazha47. Ty můžete kontaktovat na fóru, ve hře a na IRC. Další FAQ najdete na fóru.

Děkujeme za pozornost, přejeme hodně štěstí a doufáme, že se sejde hodně nastříhané vlny.
Vaši pořadatelé

Přihlásit se...

Zapomenutéheslo ?

Registruj se u nás!